Αποτελέσματα Ημερίδας Καταδύσεων Κατηγοριών Α’,Β’,Γ’,7-8 Μαρτίου 2020,Ο.Α.Κ.Α.

Η Ημερίδα Καταδύσεων, στις κατηγορίες Α’, Β’, Γ’ και Δ’, με στόχο την επιλογή της ομάδας για τους Βαλκανικούς Αγώνες Νέων (28-30 Μαΐου), ολοκληρώθηκε την Κυριακή (8/2), στο Κλειστό Καταδυτήριο του ΟΑΚΑ.
Οι αγώνες αυτοί, μαζί με το Κύπελλο Άνοιξης, θα αποτελέσουν κριτήριο για τον Ομοσπονδιακό προπονητή, Πέτρο Φυρίγο, στην επιλογή της Ελληνικής ομάδας στους Βαλκανικούς Αγώνες Νέων.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
7,5μ Σταθερός Βατήρας Κορίτσια Γ’:
  1. Μαργαρίτα Γιαννοπούλου (ΑΡΓΩ) 233.50
  2. Ιωάννα-Στυλιανή Καρακώστα (5 Κύκλοι) 203.00
  3. Αλεξάνδρα Ζούκα-Μπαντούρη (ΠΑΟ) 153.70
7,5μ Σταθερός Βατήρας Αγόρια Γ’:
  1. Παναγιώτης Λύρας (ΑΡΓΩ) 231.90
3μ Τραμπολίνο Κορίτσια Β’:
  1. Άννα-Μαρία Σαχίνη (ΠΑΟ) 276.80
  2. Σταυρούλα Χαλέμου (ΝΟΒΑ) 262.95
  3. Ιωάννα-Στυλιανή Καρακώστα (5 Κύκλοι) 216.10
3μ Τραμπολίνο Αγόρια Β’:
  1. Γρηγόρης Μήτρου (ΝΟΒΑ) 344.90
  2. Παναγοώτης Λύρας (ΑΡΓΩ) 203.25
1μ Τραμπολίνο Αγόρια Δ’:
  1. Παναγιώτης Καπνόπουλος (ΠΑΟ) 164.10
  2. Σπυρίδων Κοτζαγιάννης (5 Κύκλοι) 95.10
  3. Γιώργος Παπαδιάς (5 Κύκλοι) 92.85
3μ Τραμπολίνο Αγόρια Α’:
  1. Αθανάσιος Τσιρίκος (ΝΟΒΑ) 450.45
  2. Χρήστος Μορφίδης (Αστ. Θεσσαλονίκης) 371.25
  3. Ιάσων Μωραΐτης (ΑΡΓΩ) 348.05
3μ Τραμπολίνο Κορίτσια Α’:
  1. Λυδία Γεωργοπούλου (ΑΡΓΩ) 356.20
  2. Δάιρα Νάσκαρη (ΑΡΓΩ) 185.75
1μ Τραμπολίνο Αγόρια Γ’:
  1. Κωνσταντίνος Παπαδημητρίου (ΑΡΓΩ) 224.50
  2. Παναγιώτης Λύρας (ΑΡΓΩ) 180.50
  3. Μιχαήλ Μαρμαράς (ΑΝΟ Γλυφάδας) 103.00
1μ Τραμπολίνο Κορίτσια Γ’:
  1. Αλεξάνδρα Ζούκα-Μπαντούρη (ΠΑΟ) 173.95
  2. Ιωάννα-Στυλιανή Καρακώστα (5 Κύκλοι) 170.30
  3. Ευαγγελία Οκουόσα (ΑΡΓΩ) 163.80
3μ Τραμπολίνο Αγόρια Δ’:
  1. Παναγιώτης Καπνόπουλος (ΠΑΟ) 180.80
  2. Σπυρίδων Κοτζαγιάννης (5 Κύκλοι) 148.70
  3. Νίκος Ξιφτίδης (5 Κύκλοι) 84.70
3μ Τραμπολίνο Κορίτσια Δ’:
  1. Ευαγγελία Οκουόσα (ΑΡΓΩ) 178.55
10μ Σταθερός Βατήρας Κορίτσια Α’:
  1. Λυδία Γεωργοπούλου (ΑΡΓΩ) 307.90
10μ Σταθερός Βατήρας Αγόρια Α’:
  1. Αθανάσιος Τσιρίκος (ΝΟΒΑ) 441.85
  2. Ιάσων Μωραΐτης (ΑΡΓΩ) 358.00
1μ Τραμπολίνο Αγόρια Α:
  1. Αθανάσιος Τσιρίκος (ΝΟΒΑ) 400.15
  2. Χρήστος Μορφίδης (Αστ. Θεσσαλονίκης) 345.55
  3. Ιωάννης-Παύλος Κουλαντζίδης (ΑΝΟ Γλυφάδας) 182.30
1μ Τραμπολίνο Κορίτσια Α’:
  1. Ιωάννα Λυμπεροπούλου (ΠΑΟ) 246.10
  2. Εμμανουέλα Μπλούνα-Ζέρβα (ΠΑΟ) 204.65
3μ Τραμπολίνο Κορίτσια Γ’:
  1. Μαργαρίτα Γιαννοπούλου (ΑΡΓΩ) 229.85
  2. Ιωάννα-Στυλιανή Καρακώστα (5 Κύκλοι) 211.90
  3. Αλεξάνδρα Ζούκα-Μπαντούρη (ΠΑΟ) 186.25
3μ Τραμπολίνο Αγόρια Γ’:
  1. Βασίλης Κωνσταντινίδης (ΠΑΟ) 310.95
  2. Κωνσταντίνος Παπαδημητρίου (ΑΡΓΩ) 254.80
  3. Παναγιώτης Λύρας (ΑΡΓΩ) 215.35
10μ Σταθερός Βατήρας Κορίτσια Β’:
  1. Σταυρούλα Χαλέμου (ΝΟΒΑ) 311.20
  2. Άννα-Μαρία Σαχίνη (ΠΑΟ) 291.65
  3. Ιωάννα-Στυλιανή Καρακώστα (5 Κύκλοι) 213.45
7,5μ και 10μ Σταθερός Βατήρας Αγόρια Β’:
  1. Γρηγόρης Μήτρου (ΝΟΒΑ) 329.25
  2. Παναγιώτης Λύρας (ΑΡΓΩ) 248.65
1μ Τραμπολίνο Κορίτσια Β’:
  1. Άννα-Μαρία Σαχίνη (ΠΑΟ) 263.05
  2. Ιωάννα-Στυλιανή Καρακώστα (5 Κύκλοι) 220.20
  3. Μυρσίνη Μέλλιου (ΝΟΒΑ) 206.35
1μ Τραμπολίνο Αγόρια Β’:
  1. Παναγιώτης Λύρας (ΑΡΓΩ) 213.10