Αποτελέσματα 14ου Τουρνουά Water Polo Σ.Ε.Δ.Υ.,19-22 Σεπτεμβρίου 2019,Κολυμβητήρια Παλαιού Φαλήρου και Α.Ν.Ο.Γλυφάδας

Το 14ο Τουρνουά Υδατοσφαίρισης του ΣΕΔΥ ξεκίνησε την Πέμπτη (19/9), με τη διεξαγωγή της 1ης αγωνιστικής στον Α’ όμιλο.
Στο παιχνίδι που άνοιξε την αυλαία, ο ΑΟ Παλαιού Φαλήρου επικράτησε του Απόλλωνα Σμύρνης με 11-7, εκμεταλλευόμενος το δεύτερο ημίχρονο. 
Στο δεύτερο παιχνίδι του ομίλου, ο Ολυμπιακός δεν αντιμετώπισε κανένα πρόβλημα κόντρα στον Εθνικό Πειραιά, παίρνοντας από νωρίς ευρύ προβάδισμα και έφτασε σε άνετη νίκη με σκορ 23-4.
Το τουρνουά συνεχίζεται την Παρασκευή (20/9), με αγωνιστική δράση και στους δύο ομίλους, ενώ ολοκληρώνεται την Κυριακή (22/9).
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ  7-11 (1-1, 3-2, 1-5, 2-3). Απόλλων Σμύρνης: Μπεριστιάνος 1, Καρούτζος 2, Χαραλαμπόπουλος 1, Λουπάκης 2, Αλαμάνος 1. ΑΟ Παλαιού Φαλήρου: Γαρδίκας 4, Αλαφραγκής 2, Δίπλαρος 1, Ρομπόπουλος 2, Κοπελιάδης 1, Τρούλος 1.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ  23-4 (6-2, 5-0, 7-1, 5-1). Ολυμπιακός: Μίτροβιτς 2, Γούνας 2, Γενηδουνιάς 2, Μουρίκης 4, Χαλυβόπουλος 2, Κάκαρης 4, Μυλωνάκης 2, Δερβίσης 2, Γιόκοβιτς 2, Αργυρόπουλος-Κανακάκης 2. Εθνικός Πειραιά: Χαραλαμπόπουλος 1, Τοράκης 1, Θαλασσινός 1, Παπαδόγκωνας 1.
Έντονη αγωνιστική δράση στους δύο ομίλους
Ολοκληρώθηκε η δέυτερη ημέρα του 14ου Τουρνουά υδατοσφαίρισης του ΣΕΔΥ, με τη διεξαγωγή της 2ης και 3ης αγωνιστικής στον Α’ όμιλο και την 1η του Β’ ομίλου.
Στον Πειραιά, η ομάδα του Εθνικού νίκησε τον Απόλλωνα Σμύρνης με 10-9, στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής, χάρη σε γκολ του Τεσάνοβιτς, 0:41 πριν από τη λήξη, ενώ στο άλλο παιχνίδι, ο Ολυμπιακός πήρε άνετη νίκη επί του ΝΟ Χανίων με 19-7. Το απόγευμα της Παρασκευής (20/9), ο Απόλλων Σμύρνης επικράτησε της Κρητικής ομάδας με 17-8, ενώ τους τρεις βαθμούς πήρε και ο ΑΟ Παλαιού Φαλήρου κόντρα στον Εθνικό Πειραιά με 10-8.
Στην πρεμιέρα του Β’ ομίλου στη Γλυφάδα, ο Παναθηναϊκός επιβλήθηκε του ΑΝΟ Γλυφάδας με 9-7, ενώ τη νίκη πανηγύρισε και ο Υδραϊκός απέναντι στον Πανιώνιο με 12-7.
Αναλυτικά οι αγώνες της Παρασκευής (20/9):
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 10-9. Τα οκτάλεπτα (0-1, 3-3, 2-2, 5-3). Εθνικός Πειραιά: Θεοδόσης 1, Θαλασσινός 2, Τεσάνοβιτς 2, Κουτσιαλής 3, Χονδροκούκης 1, Μπέλεσης 1. Απόλλων Σμύρνης: Μπάντερ 2, Χαραλαμπόπουλος 5, Δερμιτζάκης 1, Αλαμάνος 1
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 7-19. Τα οκτάλεπτα (0-3, 1-5, 3-3, 3-6). ΝΟ Χανίων: Πετρόχειλος 1, Ναστράν 2, Φωκάς 1, Μπατάκης 1, Βουλγαράκης 1, Κατσουλάκης 1. Ολυμπιακός: Μπουλιούμπασιτς 4, Δερβίσης 3, Κάκαρης 1, Γούνας 4, Αργυρόπουλος-Κανακάκης 5, Χαλυβόπουλος Ι. 1, Χαλυβόπουλος Α. 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ 17-8. Τα οκτάλεπτα: (5-1, 4-2, 3-3, 5-2). Απόλλων Σμύρνης: Δερμιτζάκης 3, Παπαγεωργίου 3, Καρούντζος 2, Λουπάκης 4, Βιτέλλας 4, Παπαδόπουλος 1. ΝΟ Χανίων: Βουλγαράκης 2, Μπατάκης 1, Μπαριωτάκης 1, Σαρτζετάκης 1, Φωκάς 1, Αγιωργούσης 1, Χαριτάκης 1
ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 10-8. Τα οκτάλεπτα (3-1, 2-1, 3-4, 2-2). ΑΟ Παλαιού Φαλήρου: Γωνιωτάκης 1, Γαρδίκας 3, Αλαφραγκής 2, Ρομπόπουλος 2, Τρούλος 2, Σόουζα 1. Εθνικός Πειραιά: Θαλασσινός 1, Κουτσιαλής 1, Τοράκης 1, Παπαδόγκωνας 1, Χονδροκούκης 3, Βαλλιανάτος 1
Βαθμολογία:
1. Ολυμπιακός 6 (-1αγ.)
2. ΑΟ Παλαιού Φαλήρου 6 (-1αγ.)
3. Εθνικός Πειραιά 3
4. Απόλλων Σμύρνης 3
5. ΝΟ Χανίων 0 (-1αγ.)
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 7-9. Τα οκτάλεπτα (2-1, 2-3, 2-3, 1-2). ΑΝΟ Γλυφάδας: Τζελάτης 1, Παπούκας 1, Μαυρωτάς 1, Μπραΐμης 1, Χατζηγούλας 1, Φωτόπουλος 1, Αλβέρτης 1. Παναθηναϊκός: Παπαδημητρίου Δ. 1, Κόσιτς 2, Πανταζόπουλος 4, Γκαράνης 2
ΥΔΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 12-7. Τα οκτάλεπτα (2-0, 5-3, 4-2, 1-2). Υδραϊκός: Πρέκας 1, Κοκκινάκης 1, Ίρβινγκ 2, Κόχειλας 1, Όμπερτ 2, Παπασηφάκης 2, Μπλάνης 1, Καπετανάκης 2. Πανιώνιος: Γεωργακόπουλος 2, Γιαννόπουλος 1, Σπούνερ 2, Βέκκος 1, Δήμου 1
Ολυμπιακός-Πανιώνιος και Υδραϊκός-ΑΟ Παλαιού Φαλήρου οι ημιτελικοί
Η φάση των ομίλων στο 14ο Τουρνουά Υδατοσφαίρισης του ΣΕΔΥ ολοκληρώθηκε το Σάββατο (21/9), με τα δύο ζευγάρια της ημιτελικής φάσης να είναι τα εξής: Ολυμπιακός – Πανιώνιος και Υδραϊκός – ΑΟ Παλαιού Φαλήρου.
Στον Α’ όμιλο, οι «ερυθρόλευκοι» συνέχισαν το τουρνουά με το απόλυτο των νικών, επικρατώντας Απόλλωνα Σμύρνης, για την 4η αγωνιστική, με 18-5, διατηρώντας το προβάδισμα που απέκτησε από νωρίς στον αγώνα, ενώ στο παιχνίδι της πρώτης θέσης, για την 5η αγωνιστική, νίκησε άνετα τον ΑΟ Παλαιού Φαλήρου με το ευρύ 18-4. Η ομάδα του Τεό Λοράντου είχε εξασφαλίσει την πρόκριση από το πρωί, καθώς έκαμψε την αντίσταση του ΝΟ Χανίων, παίρνοντας τη νίκη με 12-6. Στο πρώτο χρονικά παιχνίδι της 5ης αγωνιστικής, ο Εθνικός Πειραιά πέτυχε τη δεύτερη νίκη στο τουρνουά, επικρατώντας του ΝΟ Χανίων με 11-10, χάρη σε γκολ του Κουτσιαλή 0:42 πριν από τη λήξη, σε ένα πραγματικό ντέρμπι.
Στον Β’ όμιλο, ο Υδραϊκός έκανε το «3 στα 3» με τις νίκες του κόντρα σε Παναθηναϊκό με 20-11 και σε ΑΝΟ Γλυφάδας με 10-7, με την ομάδα του Αργοσαρωνικού να βρίσκει στον ημιτελικό τον ΑΟ Παλαιού Φαλήρου. Η δεύτερη θέση κρίθηκε «στο νήμα», με τον Πανιώνιο, τον Παναθηναϊκό και τον ΑΝΟ Γλυφάδας να ισοβαθμούν, όμως η ομάδα της Νέας Σμύρνης ήταν εκείνη που κατάφερε να ηγηθεί και να πάρει το εισιτήριο για τα ημιτελικά του τουρνουά, λόγω της καλύτερης διαφοράς τερμάτων. Στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής του ομίλου, ο ΑΝΟ Γλυφάδας νίκησε τον Πανιώνιο με 10-7, εκμεταλλευόμενος το δεύτερο ημίχρονο, ενώ οι «κυανέρυθροι» πήραν τους τρείς βαθμούς απέναντι στον Παναθηναϊκό, επικρατώντας άνετα με 16-4.
Αναλυτικά οι αγώνες του Σαββάτου (21/9) και οι τελικές βαθμολογίες:
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
4η αγωνιστική:
ΝΟ Χανίων – ΑΟ Παλαιού Φαλήρου 6-12 Τα οκτάλεπτα: 2-1, 0-4, 2-4, 2-3. ΝΟ Χανίων (Ηλίας Μαχαίρας): Σαρτζετάκης 3, Μπατάκης 1, Κατσουλάκης 2. ΑΟ Παλαιού Φαλήρου (Τεό Λοράντος): Γαρδίκας 1, Αλαφραγκής 2, Αθυμαρίτης 1, Τσολακούδης 1, Ρομπόπουλος 3, Κοπελιάδης 2, Τρούλος 2.
Ολυμπιακός – Απόλλων Σμύρνης 18-5 Τα οκτάλεπτα: 4-2, 4-1, 5-0, 5-2. Ολυμπιακός (Θοδωρής Βλάχος): Γενηδουνιάς 1, Δερβίσης 5, Κάκαρης 3, Μουρίκης 1, Γούνας 3, Μίτροβιτς 5. Απόλλων Σμύρνης (Γιάννης Κατρουζανάκης): Παπαγεωργίου 1, Μπεριστιάνος 1, Χαραλαμπόπουλος 2, Μπαμπανίκας 1
5η αγωνιστική:
Εθνικός Πειραιά – ΝΟ Χανίων 11-10 Τα οκτάλεπτα: 1-4, 2-3, 3-1, 5-2. Εθνικός Πειραιά (Φάνης Κουντουδιός): Θεοδόσης – Παπαλουκάς 1, Θαλασσινός, Τεσάνοβιτς 1, Κουτσιαλής 4, Τοράκης 3, Παπαδόγκωνας 2. ΝΟ Χανίων (Ηλίας Μαχαίρας): Φωκάς 1, Μπατάκης 2, Βουλγαράκης 2, Χαριτάκης 2, Μπαριωτάκης 1, Αγιωργούσης 2
ΑΟ Παλαιού Φαλήρου – Ολυμπιακός 4-18 Τα οκτάλεπτα: 1-3, 0-5, 2-3, 1-7. ΑΟ Παλαιού Φαλήρου (Τεό Λοράντος): Αλαφραγκής 1, Τρούλος 2, Ντε Σόουζα 1. Ολυμπιακός (Θοδωρής Βλάχος): Μυλωνάκης 1, Σκουμπάκης 2, Γενηδουνιάς 2, Γιόκοβιτς 3, Δερβίσης 1, Κάκαρης 1, Μουρίκης 2, Γούνας 2, Αργυρόπουλος – Κανακάκης 4
Η Τελική Βαθμολογία:
1. Ολυμπιακός 12 (78-20)
2. ΑΟ Παλαιού Φαλήρου 9 (37-39)
3. Εθνικός Πειραιά 6 (33-52)
4. Απόλλων Σμύρνης 3 (38-47)
5. ΝΟ Χανίων 0 (31-59)
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
2η αγωνιστική:
Πανιώνιος – ΑΝΟ Γλυφάδας 7-10 Τα οκτάλεπτα: 3-2, 2-3, 0-1, 2-4. Πανιώνιος (Κώστας Δήμου): Καζάζης 1, Καρακάσης 1, Γιαννόπουλος 3, Βέκκος 2. ΑΝΟ Γλυφάδας (Δημήτρης Μάζης): Παπούκας 2, Περόπουλος 1, Μπραΐμης 2, Χατζηγούλας 2, Φωτόπουλος 3
Παναθηναϊκός – Υδραϊκός 11-20 Τα οκτάλεπτα: 2-5, 2-5, 3-7, 4-3. Παναθηναϊκός (Νίκος Βενετόπουλος): Δευτεραίος 1, Παπαδημητρίου Δ. 1, Χατζηστεφάνου 1, Χριστοφορίδης 2, Μπιτσάκος 1, Πανταζόπουλος 3, Γκαράνης 1, Παπαδημητρίου Α. 1. Υδραϊκός (Δημήτρης Κραβαρίτης): Γούρας 1, Κοκκινάκης 1, Χατζηκυριακάκης 2, Πρέκας 1, Μπλάνης 1, Αργρυρόπουλος Κ. 1, Παπασηφάκης 1, Τσαχειλίδης 4, Καπετανάκης 2, Όμπερτ 4, Ίρβινγκ 2
3η αγωνιστική:
Παναθηναϊκός – Πανιώνιος 4-16 Τα οκτάλεπτα: 0-3, 2-5, 2-5, 0-3. Παναθηναϊκός (Νίκος Βενετόπουλος): Κόσιτς 1, Χατζηστεφάνου 1, Μπιτσάκος 1, Πανταζόπουλος, Κατσαγούνος 1. Πανιώνιος (Κώστας Δήμου): Καζάζης 1, Σπούνερ 2, Καρακάσης 2, Γιαννόπουλος 3, Γαβαλάς 1, Βέκκος 2, Δήμου 3, Μπουζαλάς 2
ΑΝΟ Γλυφάδας – Υδραϊκός 7-10 Τα οκτάλεπτα: 2-3, 2-3, 3-3, 0-1. ΑΝΟ Γλυφάδας (Δημήτρης Μάζης): Παπούκας 2, Μαυρώτας 1, Μπραΐμης 1, Φωτόπουλος 1, Αλβέρτης 2. Υδραϊκός (Δημήτρης Κραβαρίτης): Χατζηκυριακάκης 1, Πρέκας 1, Μπλάνης 3, Τσαχειλίδης 2, Ίρβινγκ 3
Η Τελική Βαθμολογία:
1. Υδραϊκός 9 (42-25)
2. Πανιώνιος 3 (30-26)
3. Παναθηναϊκός 3 (24-43)
4. ΑΝΟ Γλυφάδας 3 (24-26)
Στον Μεγάλο Τελικό Ολυμπιακός και Υδραϊκός
Ο Ολυμπιακός και ο Υδραϊκός είναι οι δύο ομάδες που πήραν το εισιτήριο για τον απογευματινό Μεγάλο Τελικό της Κυριακής (22/9), για το 14ο Τουρνουά Υδατοσφαίρισης του ΣΕΔΥ.
Οι «ερυθρόλευκοι» είχαν απέναντι τους έναν πολύ μαχητικό Πανιώνιο, παίρνοντας μικρό προβάδισμα στο ημίχρονο (5-3). Στο δεύτερο μισό του αγώνα, η ομάδα της Νέας Σμύρνης συνέχισε να είναι ανταγωνιστική κόντρα στους νταμπλούχους Ελλάδας, όμως ο Ολυμπιακός έφτασε στη νίκη με το τελικό σκορ να είναι 10-6.
Στον δεύτερο χρονικά ημιτελικό, ο Υδραϊκός εκμεταλλεύτηκε τη 2η και 3η περίοδο, παίρνοντας αέρα 6 τερμάτων (11-5), με τον ΑΟ Παλαιού Φαλήρου να καταφέρνει να μειώσει στο τελικό 11-7.
Ο Μεγάλος Τελικός ανάμεσα σε Ολυμπιακό και Υδραϊκό είναι προγραμματισμένος για τις 19.30, ενώ στις 18.00 θα προηγηθεί ο Μικρός Τελικός, όπου ο Πανιώνιος θα κοντραριστεί με τον ΑΟ Παλαιού Φαλήρου.
Στον αγώνα για την 7η θέση, ο Απόλλων Σμύρνης έκαμψε την αντίσταση του ΑΝΟ Γλυφάδας και πήρε τη νίκη με 8-5.
Αναλυτικά οι δύο ημιτελικοί:
Ολυμπιακός – Πανιώνιος 10-6 Τα οκτάλεπτα: 2-2, 3-1, 2-1, 3-2. Ολυμπιακός (Βαγγέλης Δελακάς): Σκουμπάκης 1, Δερβίσης 2, Κάκαρης 1, Μουρίκης 2, Γούνας 3, Μίτροβιτς 1. Πανιώνιος (Κώστας Δήμου): Καζάζης 2, Σπούνερ 1, Γιαννόπουλος 1, Αλεξίου 1, Δήμου Δ. 1
ΑΟ Παλαιού Φαλήρου – Υδραϊκός 7-11 Τα οκτάλεπτα: 2-2, 3-5, 0-4, 2-0. ΑΟ Παλαιού Φαλήρου (Τεό Λοράντος): Γωνιωτάκης 1, Αθυμαρίτης 1, Δίπλαρος 1, Τσολακούδης 1, Ρομπόπουλος 2, Ντε Σόουζα 1. Υδραϊκός (Δημήτρης Κραβαρίτης): Κόχειλας 2, Χατζηκυριακάκης 1, Πρέκας 1, Παπασηφάκης 1, Τσαχειλίδης 1, Όμπερτ 3, Ίρβινγκ 2
Απόλλων Σμύρνης – ΑΝΟ Γλυφάδας 8-5 Τα οκτάλεπτα: 3-1, 1-2, 0-0, 4-2. Απόλλων Σμύρνης (Γιάννης Κατρουζανάκης): Αλαμάνος 1, Παπαγεωργίου 1, Παπαδόπουλος Γ. 2, Καρούντζος 3, Βιτέλλας 1. ΑΝΟ Γλυφάδας (Δημήτρης Μάζης): Παπούκας 2, Γαλάνης 1, Χατζηγούλας 1, Φωτόπουλος 1
Νικητής ο Ολυμπιακός στο Τουρνουά του ΣΕΔΥ
Ο Ολυμπιακός αναδείχθηκε νικητής στο 14ο Τουρνουά Υδατοσφαίρισης του ΣΕΔΥ, που ολοκληρώθηκε το απόγευμα της Κυριακής (22/9).
Η ομάδα του Θοδωρή Βλάχου επικράτησε στον Μεγάλο Τελικό κόντρα στον Υδραϊκό με 13-8, κατακτώντας την πρώτη θέση. 
Οι «ερυθρόλευκοι» πήραν το προβάδισμα στο ξεκίνημα του αγώνα και στο ημίχρονο προηγήθηκαν με 6-4. Η τρίτη περίοδος ήταν καθοριστική, καθώς οι πρωταθλητές και κυπελλούχοι  Ελλάδας άνοιξαν τη διαφορά (11-5), με τον μαχητικό Υδραϊκό να μειώνει στο τελικό 13-8.
Στον μικρό τελικό, ο ΑΟ Παλαιού Φαλήρου κατέλαβε την τρίτη θέση, με τη νίκη του κόντρα στον Πανιώνιο με σκορ 15-8, καθώς ήταν ανώτερος σε όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού.
Για τις θέσεις 5-6, ο Εθνικός Πειραιά αναδείχθηκε νικητής με αντίπαλο τον Παναθηναϊκό με 9-5.
Αναλυτικά οι απογευματινοί αγώνες:
Ολυμπιακός – Υδραϊκός 13-8
Τα οκτάλεπτα: 3-2, 3-2, 5-1, 2-3.
Ολυμπιακός (Θοδωρής Βλάχος): Ζερδεβάς, Μυλωνάκης 1, Σκουμπάκης, Γενηδουνιάς 1, Γιόκοβιτς 2, Δερβίσης 5, Κάκαρης 2, Μουρίκης, Αργυρόπουλος – Κανακάκης, Μίτροβιτς 2, Δαλμάρας, Χαλυβόπουλος Ι., Χαλυβόπουλος Α.
Υδραϊκός (Δημήτρης Κραβαρίτης): Γαλανόπουλος, Κόχειλας, Γούρας, Χατζηκυριακάκης 2, Πρέκας 1, Μπλάνης, Αλευρόπουλος, Αργυρόπουλος, Παπασηφάκης 2, Τσαχειλίδης, Καπετανάκης, Πωλογεώργης, Όμπερτ 2, Ίρβινγκ 1
Πανιώνιος – ΑΟ Παλαιού Φαλήρου 8-15
Τα οκτάλεπτα: 1-2, 3-5, 2-5, 2-3
Πανιώνιος (Κώστας Δήμου): Φλέγκας, Καζάζης 1, Γεωργακόπουλος 1, Σπούνερ 2, Παττακός, Γιαννόπουλος 1, Παπαδόπουλος, Αλεξίου 1, Γαβαλάς Σ. 2, Βέκκος, Δήμου, Σταθάς, Νταλάπας, Μπουζαλάς
ΑΟ Παλαιού Φαλήρου (Τεό Λοράντος): Χαϊδόπουλος, Γωνιωτάκης 2, Γαρδίκας 1, Αλαφραγκής, Αθυμαρίτης, Δίπλαρος, Τσολακούδης 4, Ρομπόπουλος 2, Κοπελιάδης 1, Τρούλος 3, Ντε Σόουζα 1, Γαβαλάς 1, Μητράκης
Εθνικός – Παναθηναϊκός 9-5
Τα οκτάλεπτα: 3-0, 1-3, 3-2, 2-0
Εθνικός (Φάνης Κουντουδιός): Ματθαίου, Θεοδόσης – Παπαλουκάς, Θαλασσινός 1, Τεσάνοβιτς 1, Κουτσιαλής 2, Τοράκης, Παπαδόγκωνας 2, Χονδροκούκης 3, Πρωτοψάλτης, Καραβιώτης, Βαλλιανάτος, Κατσαγούνος, Μπέλεσης
Παναθηναϊκός (Νίκος Βενετόπουλος): Παρασκευόπουλος, Χάλαρης, Παπαδημητρίου Δ., Κόσιτς 2, Χατζηστεφάνου 2, Χριστοφορίδης 1, Μπιτσάκος, Πανταζόπουλος, Αθανασίου, Γκαράνης, Παπαδημητρίου Α., Κατσαγούνος, Σαλτέρης, Μαλανδράκης, Μοσχοβέλης
H Τελική Κατάταξη:
  1. Ολυμπιακός
  2. Υδραϊκός
  3. ΑΟ Παλαιού Φαλήρου
  4. Πανιώνιος
  5. Εθνικός Πειραιά
  6. Παναθηναϊκός
  7. Απόλλων Σμύρνης
  8. ΑΝΟ Γλυφάδας
  9. ΝΟ Χανίων