Qatar Doha (QAT) – Men

Men’s 10Km

Argentina – ARG Franco Ivo CASSINI
Australia – AUS Nicholas SLOMAN
Australia – AUS Nicholas ROLLO
Australia – AUS Hayden Paul COTTER
Australia – AUS Bailey ARMSTRONG
Australia – AUS Kai Graeme EDWARDS
Australia – AUS Jack WILSON
Austria – AUT Jan HERCOG
Belgium – BEL Logan VANHUYS
Brazil – BRA Enzo KIHARA
Brazil – BRA Allan DO CARMO
Croatia – CRO Grgo MUJAN
Croatia – CRO Divo DAMIC
Croatia – CRO Jakov IGREC
Czech Republic – CZE Matej KOZUBEK
Ecuador – ECU David CASTRO
Ecuador – ECU Esteban ENDERICA SALGADO
Ecuador – ECU David FARINANGO
Ecuador – ECU Matias CORDERO
Spain – ESP Alberto MARTINEZ
Spain – ESP Guillem PUJOL
France – FRA David AUBRY
France – FRA Jules WALLART
France – FRA Sacha VELLY
France – FRA Sebastien DUREUX
France – FRA Marc-Antoine OLIVIER
France – FRA Clement KUKLA
France – FRA Damien JOLY
France – FRA Clement BATTE
France – FRA Leo OUABDESSELAM
France – FRA Fares ZITOUNI
France – FRA Axel REYMOND
France – FRA Alexis VANDEVELDE
Great Britain – GBR Tobias Patrick ROBINSON
Great Britain – GBR Jack BURNELL
Great Britain – GBR Hector Thomas Cheal PARDOE
Germany – GER Florian WELLBROCK
Germany – GER Andreas WASCHBURGER
Germany – GER Rob MUFFELS
Germany – GER Niklas FRACH
Germany – GER Soeren MEISSNER
Germany – GER Christian KEBER
Greece – GRE Athanasios KYNIGAKIS
Hungary – HUN Kristof RASOVSZKY
Hungary – HUN Daniel SZEKELYI
Hungary – HUN Peter GALICZ
Hungary – HUN David HUSZTI
Italy – ITA Pasquale SANZULLO
Italy – ITA Alessio OCCHIPINTI
Italy – ITA Francesco GHETTINI
Italy – ITA Mario SANZULLO
Italy – ITA Dario VERANI
Italy – ITA Gregorio PALTRINIERI
Italy – ITA Andrea MANZI
Italy – ITA Simone RUFFINI
Italy – ITA Matteo FURLAN
Italy – ITA Marcello GUIDI
Japan – JPN Daigo WADA
Japan – JPN Taishin MINAMIDE
Japan – JPN Taiki NONAKA
Japan – JPN Takeshi TOYODA
Japan – JPN Riku KUWAZOE
Kazakhstan – KAZ Vitaliy KHUDYAKOV
Kazakhstan – KAZ Lev CHEREPANOV
Morocco – MAR Mathieu Mathy BEN RAHOU
North Macedonia – MKD Evgenij POP ACEV
Netherlands – NED Marcel SCHOUTEN
Netherlands – NED Pepijn SMITS
Netherlands – NED Ferry WEERTMAN
Poland – POL Krzysztof PIELOWSKI
Portugal – POR Tiago CAMPOS
Portugal – POR Rafael GIL
Qatar – QAT Ahmad SAMARA
Qatar – QAT Abdelrahman MOHAMED
Russian Federation – RUS Kirill ABROSIMOV
Switzerland – SUI Federico SALGHETTI-DRIOLI
Sweden – SWE Elliot SODEMANN
Chinese Taipei – TPE Cheng-Chi CHO
Chinese Taipei – TPE Pei-Chi CHO
Tunisia – TUN Mohamed Khalil BEN AJMIA
Tunisia – TUN Ahmed HAFNAOUI
Ukraine – UKR Igor CHERVYNSKIY
Το Σάββατο (15/2), στη Ντόχα του Κατάρ, ξεκινά η σειρά των 10 αγώνων του Παγκοσμίου Κυπέλλου της “FINA/CNSG MARATHON SWIM SERIES 2020”, με τον Άλκη Κυνηγάκη να συμμετέχει στο αγώνισμα των 10 χιλιομέτρων.
Είναι πρώτος σημαντικός αγώνας για τον Άλκη Κυνηγάκη, μετά από μία μακρά περίοδο σκληρής προετοιμασίας, ο οποίος αποτελεί ένα εξαιρετικό τεστ για τον Έλληνα πρωταθλητή, δεδομένου ότι συμμετέχουν οι 19 από τους 20 κορυφαίους κολυμβητές του κόσμου στα 10 χιλιόμετρα.