ΕΙΔΗΣΕΙΣ-NEWS

now browsing by category

 

Συμμετοχές Ημερίδας Ορίων και Προαγωνιστικών,18-19 Ιανουαρίου 2020,Χανιά

Συμμετοχές Ημερίδας Προαγωνιστικών,18-19 Ιανουαρίου 2020,Χανιά Συμμετοχές Ημερίδας Ορίων,18-19 Ιανουαρίου 2020,Χανιά

Συμμετοχές Χειμερινής Ημερίδας Προαγωνιστικών Αττικής,18-19 Ιανουαρίου 2020,Πειραιάς (9-10 ετών)-Νέα Σμύρνη (11-12 ετών)

Συμμετοχές Νέα Σμύρνη 11-12 Ετών Συμμετοχές Πειραιάς 9-10 Ετών

Συμμετοχές Ημερίδας Ορίων,Προαγωνιστικών και Μεγάλων Αποστάσεων,Σάββατο 18 Ιανουαρίου 2020,Λάρισα

Συμμετοχές Ημερίδας Μεγάλων Αποστάσεων,Σάββατο 18 Ιανουαρίου 2020,Λάρισα Συμμετοχές Ημερίδας Ορίων,Σάββατο 18 Ιανουαρίου 2020,Λάρισα Συμμετοχές Ημερίδας Προαγωνιστικών,Σάββατο 18 Ιανουαρίου 2020,Λάρισα

Συμμετοχές Ημερίδας Ορίων και Προαγωνιστικών,Σάββατο 18 Ιανουαρίου 2020,Πάτρα

Συμμετοχές Ημερίδας Προαγωνιστικών,Σάββατο 18 Ιανουαρίου 2020,Πάτρα Συμμετοχές Ημερίδας Ορίων,Σάββατο 18 Ιανουαρίου 2020,Πάτρα

Πρόγραμμα 6ης Αγωνιστικής 34ου Πρωταθλήματος Α2 Εθνικής Κατηγορίας Water Polo Ανδρών 2019-2020

Επαναρχίζει το Σαββατοκύριακο (18-19/1) το 34ο πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Α2 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών, μετά την διακοπή για τις γιορτές των Χριστουγέννων και του νέου Έτους. ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο, 18/1 *Δημοτικό Περιστερίου 16.00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ (Χρήστος Κουρτίδης, Γιώργος Στεφανάκης) Παρατηρητής: Πάρης Χασεκίογλου *”Αντώνης Δημητρόπουλος”, Γλυφάδα 16.00 ΤΡΙΑΙΝΑ ΒΟΥΛΑΣ –Read More

Συμμετοχές Κολυμβητικών Αγώνων «Απόστολος Παύλος 2020»,17-18-19 Ιανουαρίου 2020,Καβάλα

Συμμετοχές Κολυμβητικών Αγώνων «Απόστολος Παύλος 2020»,17-18-19 Ιανουαρίου 2020,Καβάλα Για 3η χρονιά διεξάγεται (17-19/1) στην Καβάλα και το Δημοτικό κολυμβητήριο της πόλης, το διεθνές μίτινγκ κολύμβησης “Απόστολος Παύλος”, με συνοδιοργανωτές τον ΝΟ Καβάλας, τον ΟΘΑ Καβάλας και το Δήμο Καβάλας, υπό την αιγίδα της ΚΟΕ. Μετέχουν συνολικά 420 κολυμβητές / τριες,Read More

Συμμετοχές Ημερίδας Ορίων και Προαγωνιστικών,Σάββατο 18 Ιανουαρίου 2020,Ιωάννινα

Συμμετοχές Ημερίδας Προαγωνιστικών,Σάββατο 18 Ιανουαρίου 2020,Ιωάννινα Συμμετοχές Ημερίδας Ορίων,Σάββατο 18 Ιανουαρίου 2020,Ιωάννινα

Συμμετοχές Χειμερινής Ημερίδας Προαγωνιστικών Π.Ε.Κ.ΚΔ.Μ.,17-18-19 Ιανουαρίου 2020,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Συμμετοχές ανά Αγώνισμα Χειμερινής Ημερίδας Προαγωνιστικών Π.Ε.Κ.ΚΔ.Μ.,17-18-19 Ιανουαρίου 2020,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης Συμμετοχές ανά Σωματείο Χειμερινής Ημερίδας Προαγωνιστικών Π.Ε.Κ.ΚΔ.Μ.,17-18-19 Ιανουαρίου 2020,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Συμμετοχές Ημερίδας Κολύμβησης Μεγάλων Αποστάσεων,Κυρική 19 Ιανουαρίου 2020,Κολυμβητήριο Νίκαιας

Συμμετοχές Ημερίδας Κολύμβησης Μεγάλων Αποστάσεων,Κυρική 19 Ιανουαρίου 2020,Κολυμβητήριο Νίκαιας

Οι Κλήσεις για το 1ο Camp Προετοιμασίας της Εθνικής Ομάδας Water Polo Κορασίδων

Το πρώτο καμπ προετοιμασίας για τη νέα χρονιά, στις Κορασίδες, εν όψει του Παγκοσμίου πρωταθλήματος το ερχόμενο καλοκαίρι (5-12 Ιουλίου) στη Λάρισα, πραγματοποιείται το διήμερο 18 και 19 Ιανουαρίου στο κλειστό Καταδυτήριο του ΕΑΚ Αγίου Κοσμά. Ο Ομοσπονδιακός τεχνικός Τάσος Παπαναστασίου, κάλεσε για το πρωί (07.30) του ερχόμενου Σαββάτου (18/1), κάλεσεRead More

Συμμετοχές Ημερίδας Ορίων Χειμερινών Αγώνων,11-12 Ιανουαρίου 2020,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Συμμετοχές ανά Αγώνισμα Ημερίδας Ορίων Χειμερινών Αγώνων,11-12 Ιανουαρίου 2020,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης Συμμετοχές ανά Σωματείο Ημερίδας Ορίων Χειμερινών Αγώνων,11-12 Ιανουαρίου 2020,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Συμμετοχές Ορφέας 2020,11-12 Ιανουαρίου 2020,Δημοτικό Κολυμβητήριο Αλεξανδρούπολης

Συμμετοχές Ορφέας 2020,11-12 Ιανουαρίου 2020,Δημοτικό Κολυμβητήριο Αλεξανδρούπολης

Συμμετοχές Ημερίδων Ορίων Χειμερινών Αγώνων,11-12 Ιανουαρίου 2020,Νέα Σμύρνη και Πειραιάς

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Ημερίδες ορίων, για τους Χειμερινούς αγώνες, διεξάγονται το Σαββατοκύριακο (11-12 Ιανουαρίου), στο Εθνικό κολυμβητήριο Πειραιά και το Δημοτικό κολυμβητήριο Νέας Σμύρνης. Στους αγώνες  μετέχουν συνολικά 1.200 κολυμβητές/ τριες (09.00, 17.00 οι ώρες έναρξης).

Συμμετοχές και Πρόγραμμα Ημερίδων Καλλιτεχνικής Κολύμβησης,11-12 Ιανουαρίου 2020,Βόλος και Χανιά

Δύο ημερίδες σε Βόλο και Χανιά, διεξάγονται το Σαββατοκύριακο (11-12 Ιανουαρίου) στην Καλλιτεχνική κολύμβηση. Στο Βόλο (Εθνικό), το Σάββατο (11/1), μετέχουν 88 αθλητές / τριες από 8 σωματεία και στα Χανιά (Εθνικό), την Κυριακή (12/1), 94 αθλητές / τριες από 4 σωματεία. Το πρόγραμμα αγώνων: ΒΟΛΟΣ, Σάββατο 11/1 12.00 1οRead More

Αποφάσεις Τελευταίου Δ.Σ. Κ.Ο.Ε. (9/1/2020)

Στη Χίο, το διήμερο 28 και 29 Φεβρουαρίου θα διεξαχθεί το φετινό Φάιναλ Φορ του Κυπέλλου Ελλάδας υδατοσφαίρισης Ανδρών, όπως αποφάσισε το Δοικητικό Συμβούλιο της ΚΟΕ. Σύμφωνα με άλλες αποφάσεις του: *Εγκρίθηκε η λίστα των διεθνών Κριτών Καταδύσεων σε LEN και FINA, ως εξής: LEN: Πέτρος Φυρίγος, Θωμάς Μπίμης, Θέμιδα Γεωργιάδη, Νίκος Τουλούδης, Γεωργία ΦυρίγουRead More

Οι Αποστολές και το Πρόγραμμα των Εθνικών Ομάδων Water Polo Ανδρών και Γυναικών στο 34ο Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα,12-26 Ιανουαρίου 2020,Βουδαπέστη-Ουγγαρία

Με πρώτες τις γυναίκες, αύριο (10/1, 08.30) και στη συνέχεια τους άνδρες το Σάββατο (11/1, 08.30), οι Εθνικές μας ομάδες υδατοσφαίρισης μεταβαίνουν στη Βουδαπέστη για το 34ο Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα που διεξάγεται στην ουγγρική πρωτεύουσα 12 με 26 Ιανουαρίου. Στην αποστολή της Εθνικής ομάδας Γυναικών, μετέχουν οι: Χρυσή Διαμαντοπούλου, Ιωάννα Σταματοπούλου (τερματοφύλακες),Read More

Α’ Φάση Πρωταθλημάτων Water Polo Νέων Ανδρών (γενν. 2001) και Νέων Γυναικών (γενν. 2001),10-12 Ιανουαρίου 2020

Πρεμιέρα των πρωταθλημάτων υποδομών στην υδατοσφαίριση, με τις πρώτες προκριματικές φάσεις σε Νέους άνδρες (γενν. 2001) και Νέες γυναίκες (γενν. 2001), το ερχόμενο τριήμερο (10-12 Ιανουαρίου). Προκήρυξη Νέων Ανδρών ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Δημοτικά Γέρακα, Π. Φαλήρου): ΝΟ Χίου, ΑΟ Παλαιού Φαλήρου, ΑΕΚ, Τρίαινα Βούλας, Νηρέας Γέρακα Β’ ΟΜΙΛΟΣRead More

Πρόγραμμα 5ης Αγωνιστικής 34ου Πρωταθλήματος Α2 Εθνικής Κατηγορίας Water Polo Ανδρών 2019-2020

Με επτά (7) παιχνίδια της 5ης αγωνιστικής συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο (21-22/12) το 34ο πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Α2 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών. ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 21/12 *Δημοτικό Ιλίσιο 15.00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (Γιώργος Πολυχρονόπουλος, Στέλιος Μικεδάκης) Παρατηρητής: Χρήστος Τσαρουχάς *”Αντώνης Δημητρόπουλος”, Γλυφάδας 15.00 ΑΕΚ – ΤΡΙΑΙΝΑ ΒΟΥΛΑΣ (Φάνης Ποσποτίκης, Χρήστος Κυράνης) Παρατηρητής:Read More

Συμμετοχές 2ου Christmas Cup,21-22 Δεκεμβρίου 2019,Εθνικό Κολυμβητήριο Ιωαννίνων

Συμμετοχές 2ου Christmas Cup,21-22 Δεκεμβρίου 2019,Εθνικό Κολυμβητήριο Ιωαννίνων

Συμμετοχές 27α Αλεξάνδρεια 2019,20-22 Δεκεμβρίου 2019,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Συμμετοχές ανά Σωματείο 27α Αλεξάνδρεια 2019,20-22 Δεκεμβρίου 2019,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης Συμμετοχές ανά Αγώνισμα 27α Αλεξάνδρεια 2019,20-22 Δεκεμβρίου 2019,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Συμμετοχές Έκτακτης Ημερίδας Αγωνιστικών και Προαγωνιστικών Π.Ε.Κ.Υ.ΚΡ.,Κυριακή15 Δεκεμβρίου 2019,Χανιά

Συμμετοχές Έκτακτης Ημερίδας Προαγωνιστικών Π.Ε.Κ.Υ.ΚΡ.,Κυριακή15 Δεκεμβρίου 2019,Χανιά Συμμετοχές Έκτακτης Ημερίδας Αγωνιστικών Π.Ε.Κ.Υ.ΚΡ.,Κυριακή15 Δεκεμβρίου 2019,Χανιά

Συμμετοχές Διασυλλογικής Ημερίδας Ωρίωνα,Σάββατο 14 Δεκεμβρίου 2019,Ηράκλειο

Συμμετοχές Διασυλλογικής Ημερίδας Ωρίωνα,Σάββατο 14 Δεκεμβρίου 2019,Ηράκλειο

Συμμετοχές Ημερίδας Ορίων Τεχνικής Κολύμβησης,Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019,Εθνικό Κολυμβητήριο Πειραιά

Συμμετοχές Ημερίδας Ορίων Τεχνικής Κολύμβησης,Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019,Εθνικό Κολυμβητήριο Πειραιά Πρώτη Ημερίδα ορίων του αγωνιστικού προγράμματος της ΚΟΕ για τη νέα περίοδο, διεξάγεται την Κυριακή (15/12), στο Εθνικό κολυμβητήριο Πειραιά, με τη συμμετοχή 185 κολυμβητών/τριών από 10 σωματεία και ώρα έναρξης στις 09.15 το πρωί. Η Ημερίδα αποτελεί και πρακτικήRead More

Συμμετοχές 1ης Hμερίδας Ορίων Αγωνιστικών και Ημερίδας Προαγωνιστικών,Σάββατο 14 Δεκεμβρίου 2019,Αλεξανδρούπολη

Συμμετοχές 1ης Hμερίδας Ορίων Αγωνιστικών,Σάββατο 14 Δεκεμβρίου 2019,Αλεξανδρούπολη

Συμμετοχές 1ης Ημερίδας Αστεριών Καλλιτεχνικής Κολύμβησης,Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019,Εθνικό Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Συμμετοχές 1ης Ημερίδας Αστεριών Καλλιτεχνικής Κολύμβησης,Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019,Εθνικό Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης Στο Εθνικό κολυμβητήριο (25μ.) Θεσσαλονίκης διεξάγεται την Κυριακή (15/12) η πρώτη Ημερίδα Αστεριών στην Καλλιτεχνική κολύμβηση, με τη συμμετοχή 65 αθλητριών από 7 σωματεία της αντίστοιχης περιφέρειας. Το πρόγραμμα των αγώνων: 11.00 1ο Αστέρι, 12.30 2ο Αστέρι, 13.30 3οRead More

Συμμετοχές «Swimming Christmas Cup 2019» (Αγωνιστικά-Προαγωνιστικά),14-15 Δεκεμβρίου 2019,Ε.Α.Κ.Πάτρας«Α. Πεπανός»

Συμμετοχές «Swimming Christmas Cup 2019» (Προαγωνιστικά),14-15 Δεκεμβρίου 2019,Ε.Α.Κ.Πάτρας«Α. Πεπανός» Συμμετοχές «Swimming Christmas Cup 2019» (Αγωνιστικα),14-15 Δεκεμβρίου 2019,Ε.Α.Κ.Πάτρας«Α. Πεπανός»

Συμμετοχές MASTERS CHRISTMAS SPRINT MEET,14-15 December 2019,Volos-Greece

Συμμετοχές MASTERS CHRISTMAS SPRINT MEET,14-15 December 2019,Volos-Greece Στο Δημοτικό κολυμβητήριο (25μ.) “Ιάσων Ζηργάνος” του Βόλου, διεξάγεται το Σαββατοκύριακο (14-15/12), το Μίτινγκ Ταχυτήτων στους Βετεράνους (MASTERS CHRISTMAS SPRINT MEET 2019), με τη συμμετοχή συνολικά 191 κολυμβητών / τριών. Οι αγώνες το Σάββατο (14/12) αρχίζουν 17.00 και την Κυριακή (15/12), 09.00 και 16.00

Συμμετοχές Ημερίδας Ορίων,Σάββατο 14 Δεκεμβρίου 2019,Λάρισα

Συμμετοχές Ημερίδας Ορίων,Σάββατο 14 Δεκεμβρίου 2019,Λάρισα

Συμμετοχές «4ο ΤΡΟΠΑΙΟ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ»,14-15 Δεκεμβρίου 2019,Ο.Α.Κ.Α.

Συμμετοχές «4ο ΤΡΟΠΑΙΟ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ»,14-15 Δεκεμβρίου 2019,Ο.Α.Κ.Α.

Συμμετοχές 11ων Πτολεμαϊκών Αγώνων,14-15 Δεκεμβρίου 2019,Δημοτικό Κολυμβητήριο Πτολεμαϊδας

Συμμετοχές 11ων Πτολεμαϊκών Αγώνων,14-15 Δεκεμβρίου 2019,Δημοτικό Κολυμβητήριο Πτολεμαϊδας

Συμμετοχές Διασυλλογικών Αγώνων Τρίτωνα Ηρακλείου και Ημερίδας Masters Π.Ε.Κ.Υ.ΚΡ,7-8 Δεκεμβρίου 2019,Ηράκλειο

Συμμετοχές Διασυλλογικών Αγώνων Τρίτωνα Ηρακλείου,7-8 Δεκεμβρίου 2019,Ηράκλειο Συμμετοχές Ημερίδας Masters Π.Ε.Κ.Υ.ΚΡ,7-8 Δεκεμβρίου 2019,Ηράκλειο

Συμμετοχές 22ων Κολυμβητικών Αγώνων Αγίας Βαρβάρας,7-8 Δεκεμβρίου 2019,Δημοτικό Κολυμβητήριο Δράμας

Αποτελέσματα 22ων Κολυμβητικών Αγώνων Αγίας Βαρβάρας,7-8 Δεκεμβρίου 2019,Δημοτικό Κολυμβητήριο Δράμας

Συμμετοχές Grand Prix Χριστουγέννων 2019,7-8 Δεκεμβρίου 2019,Ε.Α.Κ. Βόλου

Συμμετοχές Grand Prix Χριστουγέννων 2019,7-8 Δεκεμβρίου 2019,Ε.Α.Κ. Βόλου

Συμμετοχές Διασυλλογικής Ημερίδας Προαγωνιστικών Α.Ο. ΩΚΕΑΝΟΣ,7-8 Δεκεμβρίου 2019,Ο.Α.Κ.Α.

Συμμετοχές Διασυλλογικής Ημερίδας Προαγωνιστικών Α.Ο. ΩΚΕΑΝΟΣ,7-8 Δεκεμβρίου 2019,Ο.Α.Κ.Α.

Πρόσκληση ενδιαφέροντος για το μάθημα Κολύμβησης για πτυχιούχους Φυσικής Αγωγής με ειδήκευση στον υγρό στίβο για την εκπαιδευτική περίοδο 2019-20

Πρόσκληση ενδιαφέροντος για το μάθημα Κολύμβησης για πτυχιούχους Φυσικής Αγωγής με ειδήκευση στον υγρό στίβο για την εκπαιδευτική περίοδο 2019-20 Πρόσκληση ενδιαφέροντος για πτυχιούχους Φυσικής Αγωγής με ειδήκευση στον υγρό στίβο, ανακοινώνει η ΚΟΕ, για το μάθημα της κολύμβησης στα Δημοτικά Σχολεία για την εκπαιδευτική περίοδο 2019-20. Η προθεσμία γιαRead More

Πρόγραμμα 8ης Αγωνιστικής Α’ Ομίλου και 6ης Αγωνιστικής Β’ Ομίλου 33ου Πρωταθλήματος Α’ Εθνικής Κατηγορίας Water Polo Γυναικών 2019-2020

Με την 8η αγωνιστική στον Α’ Όμιλο και την 6η στον Β’, ολοκληρώνεται η Α’ Φάση, το Σάββατο (7/12), στο πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Α’ Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών. Α’ ΟΜΙΛΟΣ *Εθνικό Ηρακλείου 15.30 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ (Κυριάκος Δασκαλάκης, Δημήτρης Γερόλιμος) *ΝΟΒ, Λαιμός 17.00 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Νίκος Μπουδραμής, Χρήστος Κουρτίδης)Read More

Πρόγραμμα 3ης Αγωνιστικής 34ου Πρωταθλήματος Α2 Εθνικής Κατηγορίας Water Polo Ανδρών 2019-2020

Με τα παιχνίδια της 3ης αγωνιστικής συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο (7-8/12) το πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Α2 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών. Νότιος Όμιλος Σάββατο, 7/12 *”Αντώνης Δημητρόπουλος”, Γλυφάδα 16.00 ΑΕΚ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ (Ανδρέας Κατσώνης, Στέλιος Μικεδάκης) Παρατηρητής: Μανώλης Πατλάκας *Δημοτικό Περιστερίου 16.00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΡΙΑΙΝΑ ΒΟΥΛΑΣ (Γιώργος Κραβαρίτης, Στάθης Κόκκινος) Παρατηρητής: Μιχάλης ΣκαλοχωρίτηςRead More

Greek Results European Short Course Swimming Championships,4-8 December 2019,Glasgow-Scotland

Πρόκριση στον τελικό των 200μ. ύπτιο με Πανελλήνιο ρεκόρ ο Χρήστου-Στον ημιτελικό των 100μ. πεταλούδα ο Βαζαίος Άνοιξε η αυλαία του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Κολύμβησης σε πισίνα 25 μέτρων, που διεξάγεται στη Γλασκώβη της Σκωτίας, με δύο εκ των τεσσάρων αθλητών μας, να κάνουν πρεμιέρα για την ελληνική αποστολή. Ο ΑπόστολοςRead More

Πρόγραμμα Προημιτελικής Φάσης Κυπέλλου Ελλάδας Water Polo Γυναικών 2019-20

Ένα παιχνίδι αύριο (3/12) και άλλα τρία (3) την Τετάρτυη (4/12), διεξάγονται για την προημιτελική φάση του Κυπέλλου Ελλάδας υδατοσφαίρισης Γυναικών. Αναλυτικά: Τρίτη, 3/12 *Εθνικό Πειραιά 19.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ (Δασκαλοπούλου, Μαρινάκης) Παρατηρητής: Πάρης Χασεκίογλου Τετάρτη, 4/12 *”Αντώνης Πεπανός”, Πάτρα 14.00 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ – ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Βασιλείου Κ., Μάρκοβιτς) Παρατηρητής:Read More

Συμμετοχές «ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2019»,30 Νοεμβρίου-1 Δεκεμβρίου 2019,Δημοτικό Κολυμβητήριο Αλεξανδρούπολης

Συμμετοχές «ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2019»,30 Νοεμβρίου-1 Δεκεμβρίου 2019,Δημοτικό Κολυμβητήριο Αλεξανδρούπολης

Οι 60 Καλύτεροι Χρόνοι με Δικαίωμα Συμμετοχής στο Grand Prix Χριστουγέννων 2019,7-8 Δεκεμβρίου 2019,Ε.Α.Κ. Βόλου

Οι 60 Καλύτεροι Χρόνοι Γυναικών με Δικαίωμα Συμμετοχής στο Grand Prix Χριστουγέννων 2019,7-8 Δεκεμβρίου 2019,Ε.Α.Κ. Βόλου Οι 60 Καλύτεροι Χρόνοι Ανδρών με Δικαίωμα Συμμετοχής στο Grand Prix Χριστουγέννων 2019,7-8 Δεκεμβρίου 2019,Ε.Α.Κ. Βόλου

Συμμετοχές 8th SWIMMING CUP IOANNINA 2019,30/11–1/12 2019,Ε.Α.Κ. Ιωαννίνων

Συμμετοχές Αγωνιστικών 8th SWIMMING CUP IOANNINA 2019,30.11–1.12.2019,Ε.Α.Κ. Ιωαννίνων Συμμετοχές Προαγωνιστικών 8th SWIMMING CUP IOANNINA 2019,30.11–1.12.2019,Ε.Α.Κ. Ιωαννίνων

Συμμετοχές «ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΡΟΣΟΣ 2019»,30/11-1/12 2019,Ε.Α.Κ. Λάρισας

Συμμετοχές ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΡΟΣΟΣ 2019,30.11-1.12.2019,Ε.Α.Κ. Λάρισας

Συμμετοχές ΙΒΑΝΩΦΕΙΑ 2019,29-30 Νοεμβρίου 2019,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Συμμετοχές ανά Αγώνισμα ΙΒΑΝΩΦΕΙΑ 2019,29-30 Νοεμβρίου 2019,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης Συμμετοχές ανά Σωματείο ΙΒΑΝΩΦΕΙΑ 2019,29-30 Νοεμβρίου 2019,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Συμμετοχές «Τρόπαιο ΑΚΟΒΒ 2019»,Σάββατο 30 Νοεμβρίου 2019,Κλειστό Κολυμβητήριο «ΚΥΠΡΟΣ» Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων

Συμμετοχές «Τρόπαιο ΑΚΟΒΒ 2019»,Σάββατο 30 Νοεμβρίου 2019,Κλειστό Κολυμβητήριο «ΚΥΠΡΟΣ» Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων

Συμμετοχές 35 Χρόνια ΚΟΑΤ,30 Νοεμβρίου-1 Δεκεμβρίου 2019,Δημοτικό Κολυμβητήριο Τρίπολης

Συμμετοχές Προαγωνιστικών 35 Χρόνια ΚΟΑΤ,30 Νοεμβρίου-1 Δεκεμβρίου 2019,Δημοτικό Κολυμβητήριο Τρίπολης Συμμετοχές Αγωνιστικών 35 Χρόνια ΚΟΑΤ,30 Νοεμβρίου-1 Δεκεμβρίου 2019,Δημοτικό Κολυμβητήριο Τρίπολης

Συμμετοχές «6ο ΤΡΟΠΑΙΟ ΝΗΡΕΑ»,30 Νοεμβρίου-1 Δεκεμβρίου 2019,Ο.Α.Κ.Α.

Συμμετοχές «6ο ΤΡΟΠΑΙΟ ΝΗΡΕΑ»,30 Νοεμβρίου-1 Δεκεμβρίου 2019,Ο.Α.Κ.Α. ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ, ΑΛΛΑΓΕΣ ΩΡΩΝ ΕΝΑΡΞΗΣ ΚΑΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΣΤΟ “6Ο ΤΡΟΠΑΙΟ ΝΗΡΕΑ” Από τους διοργανωτές του κολυμβητικού μίτινγκ “6ο Τρόπαιο Νηρέα”, που θα διεξαχθεί το προσεχές Σαββατοκύριακο 30/11 και 1/12, στο κολυμβητήριο του ΟΑΚΑ, με τη συμμετοχή 1050 κολυμβητών και κολυμβητριών, διευκρινίζεται ότι:Read More

Η Ελληνική Αποστολή για τους European Short Course Swimming Championships,4-8 December 2019,Glasgow-Scotland

Στη Γλασκόβη, για το Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα 25άρας πισίνας, μεταβαίνουν την Δευτέρα (2/12, 08.00 μέσω Λονδίνου) οι κολυμβητές μας, Απόστολος Χρήστου )50, 100, 200μ. ύπτιο), Απόστολος Παπαστάμος (100, 200, 400μ. Μικτή Ατομική, 200μ. πεταλούδα) και η κολυμβήτρια μας Άννα Ντουντουνάκη (50, 100, 200μ. πεταλούδα), με τον προπονητή Αλέξανδρο Νικολόπουλος, ενώ απόRead More

Συμμετοχές Ημερίδας Καλλιτεχνικής Κολύμβησης (Αθήνα 1η Προσπάθεια),30/11-1/12/2019,Δημοτικό κολυμβητήριο Χαλανδρίου

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΟΡΙΩΝ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗΣ(ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗΣ) ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ 1ο-7ο ΑΣΤΕΡΙ,ΑΘΗΝΑ (1η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ) Με την Ημερίδα που διεξάγεται στο Δημοτικό κολυμβητήριο Χαλανδρίου το Σαββατοκύριακο (30/11-1/12), αρχίζει η νέα αγωνιστική περίοδος (2019-20) στην Καλλιτεχνική κολύμβηση. Το πρόγραμμα των αγώνων: Σάββατο, 30/11 17.00 7ο Αστέρι 18.30 6ο & 5ο Αστέρι Κυριακή, 1/12 10.00 1ο Αστέρι 12.00Read More

Πρόγραμμα 2ης Αγωνιστικής 34ου Πρωταθλήματος Α2 Εθνικής Κατηγορίας Water Polo Ανδρών 2019-2020

Με την 2η αγωνιστική συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο (30/11-1/12) το 34ο πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Α2 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών. Α’ ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο, 30/11 *Ιωνικό, Χίος 15.30 ΠΕΚΕ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΕΚ (Χρήστος Κουρτίδης, Μαρία Δασκαλοπούλου) Παρατηρητής: Χρήστος Τσαρουχάς *”Αντώνης Δημητρόπουλος”, Γλυφάδα 16.00 ΤΡΙΑΙΝΑ ΒΟΥΛΑΣ -ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ (Γιώργος Στεφανάκης, Άγγελος Κοϊνης) Παρατηρητής: Δημήτρης Ηλιάδης *ΔημοτικόRead More