Κατηγορία: ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΑΓΩΝΩΝ

Προκήρυξη και Πρόγραμμα Τελικής Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Κορασίδων (γενν. 2005) 2020

Προκήρυξη και Πρόγραμμα Τελικής Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Κορασίδων (γενν. 2005) 2020

Προκήρυξη και Πρόγραμμα Τελικής Φάσης Παιδικού Πρωταθλήματος Water Polo (γενν. 2005) 2020

Προκήρυξη και Πρόγραμμα Τελικής Φάσης Παιδικού πρωταθλήματος Water Polo (γενν. 2005) 2020

Προκήρυξη και Πρόγραμμα Τελικής Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Νεανίδων (γενν. 2003)

Προκήρυξη και Πρόγραμμα Τελικής Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Νεανίδων (γενν. 2003) Στα κολυμβητήρια Δημοτικό Περιστερίου (όπου θα γίνουν και οι αγώνες τελικής κατάταξης την Κυριακή) και Εθνικό Πειραιά, διεξάγεται (31/7-2 Αυγούστου) η Τελική φάση του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Νεανίδων. Α’ ΟΜΙΛΟΣ (Δημοτικό Περιστερίου): Νηρέας Χαλανδρίου, Ολυμπιακός, ΓΣ Περιστερίου, ΝΕ Πατρών Β’ ΟΜΙΛΟΣRead More

Προκήρυξη και Πρόγραμμα Τελικής Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Εφήβων (γενν. 2003)

Προκήρυξη και Πρόγραμμα Τελικής Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Εφήβων (γενν. 2003) Στο Δημοτικό κολυμβητήριο Νέας Σμύρνης διεξάγεται (31/7-2 Αυγούστου) η Τελική φάση του Εφηβικού πρωταθλήματος υδατοσφάιρισης με τη συμμετοχή 8 ομάδων συνολικά. Α’ ΟΜΙΛΟΣ: ΝΟ Βουλιαγμένης, ΝΟ Χανίων, Πανιώνιος, ΠΑΟΚ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: Παναθηναϊκός, ΟΦΘ, ΝΟ Πατρών, Ολυμπιακός

Προκήρυξη και Πρόγραμμα Α’ Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Κορασίδων (γενν. 2005) 2020

Προκήρυξη Πρόγραμμα Α’ Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Κορασίδων (γενν. 2005) 2020 Με τη συμμετοχή 14 ομάδων, σε 4 Ομίλους, διεξάγεται το τριήμερο 24-26 Ιουλίου, η προκριματική φάση του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Κορασίδων (γενν. 2005). Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Δημοτικό Ιλίσιο): Νηρέας Χαλανδρίου, Εθνικός Πειραιά, ΝΕ Πατρών, Ηλυσιακός Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Δημοτικά Περιστερίου,Read More

Προκήρυξη και Πρόγραμμα Τελικής Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Νέων Ανδρών (γενν. 2001) 2020

Προκήρυξη και Πρόγραμμα Τελικής Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Νέων Ανδρών (γενν. 2001) 2020 Άλλο ένα ηλικιακό πρωτάθλημα, αυτό των Νέων ανδρών (γενν. 2001), βρίσκεται πλέον στην τελική του φάση, με τους αγώνες της να διεξάγονται από αύριο (16/7) έως και την Κυριακή (19/7). Α’ ΟΜΙΛΟΣ (Εθνικό Πειραιά, “Αντώνης Δημητρόπουλος”, ΔημοτικόRead More

Προκήρυξη και Πρόγραμμα Final-4 Κυπέλλου Ελλάδας Water Polo Γυναικών 2019-20

Προκήρυξη και Πρόγραμμα Final-4 Κυπέλλου Ελλάδας Water Polo Γυναικών 2019-20 Το 3ο Stoiximan Final – 4 του Κυπέλλου Ελλάδας υδατοσφαίρισης Γυναικών, διεξάγεται το ερχόμενο διήμερο (17 & 18 Ιουλίου) στο Δημοτικό Κολυμβητήριο Παλαιού Φαλήρου, με τον αγωνιστικό προγραμματισμό της; ΚΟΕ – στη μετά covid – 19 εποχή – να εξελίσσεται κανονικάRead More

Προκήρυξη και Πρόγραμμα Β’ προκριματικής φάσης Παιδικού πρωταθλήματος Water Polo (γενν. 2005) 2020

Προκήρυξη και Πρόγραμμα Β’ προκριματικής φάσης Παιδικού πρωταθλήματος Water Polo (γενν. 2005) 2020 Σε 5 Ομίλους διεξάγεται (16-19 Ιουλίου) η Β’ Φάση του Παιδικού πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης (γενν. 2005). Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Δημοτικό Νέας Σμύρνης): ΝΟ Ρεθύμνου, Παναθηναϊκός, Πανιώνιος, ΑΟ Παλαιού Φαλήρου Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Δημοτικά Γέρακα, Ηλιούπολης, Νέας Σμύρνης) : ΝΟ Χανίων,Read More

Προκήρυξη και Πρόγραμμα Β’ Προκριματικής Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Εφήβων (γενν. 2003)

Προκήρυξη και Πρόγραμμα Β’ Προκριματικής Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Εφήβων (γενν. 2003) Σε 8 Ομίλους διεξάγεται το ερχόμενο τριήμερο (10-12 Ιουλίου) η Β’ Φάση του Εφηβικού πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης (γενν. 2003). Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Δημοτικό Νέας Σμύρνης): Πανιώνιος, ΝΟ Χίου, Εθνικός Πειραιά, ΣΚ Ροή Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Δημοτικό Περιστερίου): Ολυμπιακός, ΑΕ Χαϊδαρίου, ΓΣRead More

Προκήρυξη και Πρόγραμμα Τελικής Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Νέων Γυναικών (γενν. 2001)

Προκήρυξη και Πρόγραμμα Τελικής Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Νέων Γυναικών (γενν. 2001) Η τελική φάση στο πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης των Νέων Γυναικών άνοιξε την αυλαία της την Πέμπτη (9/7), με τη διεξαγωγή ενός αγώνα, ενώ από την Παρασκευή (10/7) ξεκινάει η δράση και στον άλλο όμιλο. Στο μοναδικό παιχνίδι της ημέρας,Read More

Προκήρυξη και Πρόγραμμα Α’ Φάσης Play Off Α’ Εθνικής κατηγορίας Water Polo Γυναικών 2020

Πρόγραμμα Α’ Φάσης Play Off Α’ Εθνικής κατηγορίας Water Polo Γυναικών 2020 Ολυμπιακός και ΝΟ Βουλιαγμένης, με την ολοκλήρωση και των αγώνων της Γ’ Φάσης του πρωταθλήματος, θα διεκδικήσουν τον τίτλο του πρωταθλητή της Α’ Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών, αρχής γενομένης από την ερχόμενη Κυριακή (5/7) στον 1ο Τελικό των πλέιRead More

Προκήρυξη Β’ Προκριματικής Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Νεανίδων (γενν. 2003)

Προκήρυξη Β’ Προκριματικής Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Νεανίδων (γενν. 2003) Σε 4 Ομίλους, διεξάγονται το επόμενο τριήμερο (3-5 Ιουλίου), οι αγώνες της Β’ Φάσης, από την οποία και θα προκριθούν στην Τελική (31 Ιουλίου – 2 Αυγούστου), οι 2 πρώτες ομάδες κάθε Ομίλου (σύνολο 8). Οι 4 Όμιλοι Α’ ΟΜΙΛΟΣRead More

Προκήρυξη τελικής φάσης Β’ Εθνικής κατηγορίας Water Polo Γυναικών 2020

Προκήρυξη τελικής φάσης Β’ Εθνικής κατηγορίας Water Polo Γυναικών 2020 Στο Δημοτικό Κολυμβητήριο Νίκαιας θα κριθεί, το επόμενο διήμερο (3 και 4 Ιουλίου), το μοναδικό εισιτήριο της ανόδου στην Α’ Εθνική Κατηγορία Γυναικών, με την διεξαγωγή των αγώνων της Τελικής φάσης του πρωταθλήματος Β’ Εθνικής Κατηγορίας. Το πρόγραμμα των αγώνων:Read More

Αρχίζει η Α’ προκριματική φάση του Παιδικού πρωταθλήματος Water Polo (γενν. 2005) 2020

Α ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ 2020 Μετά από 3 και περισσότερους μήνες, λόγω των μέτρων καταπολέμησης της πανδημίας για τον κορωνοϊό covid 19, επαναρχίζει αύριο (25/6) η αγωνιστική δράση στα αθλήματα της ΚΟΕ, με την Α’ Προκριματική φάση του Παιδικού πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης (γενν. 2005). Η ΚΟΕ, υλοποιεί έτσι βήμα, βήμα και τηρώντας όλες τιςRead More

Προκυρήξεις πρωταθλημάτων Water Polo Γ’ φάσης Α1 γυναικών,Α1 ανδρών,Β’ φάσης Β’ εθνικής γυναικών και Α’ φάσης παίδων 2020

Γ ΦΑΣΗ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2020   Α1 ΑΝΔΡΩΝ 2020 Β ΦΑΣΗ Β ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2020 Α ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ 2020 Επιστολή στις οκτώ (8) πρώτες ομάδες του βαθμολογικού πίνακα του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Α1 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών, για τα πλέι οφ (μετέχουν οι 6 πρώτες ομάδες), απέστειλε σήμερα (19/6) η ΚΟΕ. Στην επιστολή,Read More

Ο αγωνιστικός προγραμματισμός και οι προκηρύξεις των Πανελλήνιων Πρωταθλημάτων Κολύμβησης 2020

Τον προγραμματισμό για τα Πανελλήνια πρωταθλήματα κολύμβησης ανακοινώνει η ΚΟΕ, αποστέλλοντας ήδη στα σωματεία τα σχετικά Πρωτόκολλα διεξαγωγής τους. Σύμφωνα με αυτό, τα Πανελλήνια πρωταθλήματα θα διεξαχθούν σε μορφή τελικών σειρών στις επτά (7) Περιφέρειες για τις Αναπτυαξιακές Κατηγορίες, ενώ το Εθνικό Πρωτάθλημα θα διεξαχθεί ταυτόχρονα, σε Νότο (Αθήνα) καιRead More

Η ειδική προκήρυξη για το Πανελλήνιο πρωτάθλημα κατηγοριών 2020 στη τεχνική κολύμβηση

Ειδική προκήρυξη για το Πανελλήνιο πρωτάθλημα κατηγοριών 2020 τεχνικής κολύμβησης Την Ειδική προκήρυξη για το Πανελλήνιο πρωτάθλημα Κατηγοριών 2020, καθώς επίσης και τα νέα δεδομένα με τις Προεθνικές ομάδες στην Τεχνική κολύμβηση, όπως αυτά διαμορφώνονται λόγω του κορονοϊού covid – 19, γνωστοποίησε στα σωματεία η ΚΟΕ. Σύμφωνα με αυτή, οι ημερομηνίες γιαRead More

Εισηγήσεις της ΚΟΕ για τα Πανελλήνια πρωταθλήματα μετά την επανεκκίνηση των αγωνιστικών της δραστηριοτήτων

Συνεδρίασε σήμερα (21/4) η Εκτελεστική Επιτροπή της ΚΟΕ, με τη συνδρομή των τεχνικών συμβούλων της Ομοσπονδίας και ασχολήθηκε με την επανεκκίνηση της αγωνιστικής δράσης των αθλημάτων της, σ’ ότι αφορά τα πανελλήνια πρωταθλήματα. Σύμφωνα πάντοτε με τις οδηγίες και αποφάσεις του ΕΟΔΥ και της Πολιτείας, για την αντιμετώπιση της πανδημίαςRead More

Προκήρυξη Μακεδονικών Αγώνων 2020,22-23-24 Μαϊου 2020,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Προκήρυξη Μακεδονικών Αγώνων 2020,22-23-24 Μαϊου 2020,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Προκήρυξη 19α Βενιζέλεια 2020,24-25-26 Απριλίου 2020,Χανιά

Προκήρυξη 19α Βενιζέλεια 2019,24-25-26 Απριλίου 2020,Χανιά

Προκήρυξη “ΦΑΡΟΣ – Junior 2020”,24-25 Απριλίου 2020,Δημοτικό κολυμβητήριο Αλεξανδρούπολης “Δημοσθένης Μιχαλεντζάκης“

Προκήρυξη “ΦΑΡΟΣ – Junior 2020”,24-25 Απριλίου 2020,Δημοτικό κολυμβητήριο Αλεξανδρούπολης “Δημοσθένης Μιχαλεντζάκης“

Προκήρυξη «Κύπελλο Άνοιξης 2020 – Swimming Spring Cup (SSC-2020)»,25-26 Απριλίου 2020,Εθνικό Κολυμβητήριο Πάτρας «Α. Πεπανός»

Προκήρυξη «Κύπελλο Άνοιξης 2020 – Swimming Spring Cup (SSC-2020)»,25-26 Απριλίου 2020,Εθνικό Κολυμβητήριο Πάτρας «Α. Πεπανός»

Προκήρυξη 2ο ΙΩΝΙΑ CUP 2020,20-21-22 Μαρτίου 2020,Ο.Α.Κ.Α.

Προκήρυξη 2ο ΙΩΝΙΑ CUP 2020,20-21-22 Μαρτίου 2020,Ο.Α.Κ.Α.

Προκήρυξη 3ου Κυπέλλου Κολύμβησης Ταχυτήτων «Νίκος Γκρέκας»,14-15 Μαρτίου 2020,Δημοτικό κολυμβητήριο Νέας Σμύρνης

Προκήρυξη 3ου Κυπέλλου Κολύμβησης Ταχυτήτων «Νίκος Γκρέκας»,14-15 Μαρτίου 2020,Δημοτικό κολυμβητήριο Νέας Σμύρνης

Προκήρυξη Πρώτα Αθλητές και Μετά Πρωταθλητές,21-22 Μαρτίου 2020,Ε.Α.Κ.Πειραιά Π.Καπαγέρωφ

Προκήρυξη Πρώτα Αθλητές και Μετά Πρωταθλητές,21-22 Μαρτίου 2020,Ε.Α.Κ.Πειραιά Π.Καπαγέρωφ

Προκήρυξη «ΕΘΝΙΚΟΣ 1927»,14-15 Μαρτίου 2020,Κλειστό Δημοτικό Κολυμβητήριο Αλεξανδρούπολης

Προκήρυξη «ΕΘΝΙΚΟΣ 1927»,14-15 Μαρτίου 2020,Κλειστό Δημοτικό Κολυμβητήριο Αλεξανδρούπολης

Προκήρυξη «11οι ΠΤΟΛΕΜΑΪΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ»,14-15 Μαρτίου 2020,Δημοτικό Κολυμβητήριο Πτολεμαΐδας

Προκήρυξη «11οι ΠΤΟΛΕΜΑΪΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ»,14-15 Μαρτίου 2020,Δημοτικό Κολυμβητήριο Πτολεμαΐδας

Προκηρυξη 38α ΝΙΟΒΕΙΑ 2020,10-11-12 Απριλίου 2020,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Προκηρυξη 38α ΝΙΟΒΕΙΑ 2020,10–11-12 Απριλίου 2020,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Προκήρυξη ΦΑΡΟΣ-ΕΛΕΝΑ ΣΑΪΡΗ 2020,21-23 Φεβρουαρίου 2020,Δημοτικό Κολυμβητήριο Αλεξανδρούπολης

Προκήρυξη ΦΑΡΟΣ-ΕΛΕΝΑ ΣΑΪΡΗ 2020,21-23 Φεβρουαρίου 2020,Δημοτικό Κολυμβητήριο Αλεξανδρούπολης

Προκήρυξη και Πρόγραμμα Α’ Γύρου Α’ Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Β’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών 2020

Πρόγραμμα Α’ Γύρου Α’ Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Β’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών 2020 Τα παιχνίδια του Α’ Γύρου της Α’ Φάσης του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Β’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών, διεξάγονται το τριήμερο 14-16 Φεβρουαρίου σε 5 Ομίλους. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Δημοτικό Αμαρουσίου): Τρίτων Αμαρουσίου, Ιωνικός Νίκαιας, Νηρέας Χαλανδρίου, ΑΟ Πετρούπολης Β’ ΟΜΙΛΟΣRead More

Προκήρυξη «Διεθνής Αγώνας – 6ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης Masters 25+»,12-13-14 Ιουνίου 2020,Σύρος

Προκήρυξη «Διεθνής Αγώνας – 6ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης Masters 25+»,12-13-14 Ιουνίου 2020,Σύρος dilosi-simetoxis Ipeuthini-Dilosi-Igias Oliki-diagrafi-agonon Epimerous-diagrafes Dilosi-omadikon-athlimaton

Προκήρυξη 13α Ποσειδώνια “Easter Swimming Cup 2020” ,12-13 Απριλίου 2020,Ε.Α.Κ.Ιωαννίνων

Προκήρυξη 13α Ποσειδώνια “Easter Swimming Cup 2020” ,12-13 Απριλίου 2020,Ε.Α.Κ.Ιωαννίνων

Προκήρυξη «4ο ΤΡΟΠΑΙΟ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ-ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ»,25-26 Ιανουαρίου 2020,Ο.Α.Κ.Α.

Προκήρυξη «4ο ΤΡΟΠΑΙΟ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ-ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ»,25-26 Ιανουαρίου 2020,Ο.Α.Κ.Α.

Προκήρυξη Ημερίδας Μεγάλων Αποστάσεων Π.Ε.Κ.ΚΔ.Μ.,Κυριακή 26 Ιανουαρίου 2020,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Προκήρυξη Ημερίδας Μεγάλων Αποστάσεων Π.Ε.Κ.ΚΔ.Μ.,Κυριακή 26 Ιανουαρίου 2020,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Προκήρυξη «ΑΚΡΙΣΙΑ 2020»,25-26 Απριλίου 2020,Ε.Α.Κ.Λάρισας

Προκήρυξη «ΑΚΡΙΣΙΑ 2020»,25-26 Απριλίου 2020,Ε.Α.Κ.Λάρισας

Προκήρυξη 3ου Κυπέλλου Ν.Ο.Β.Α. 2020,8-9-10 Μαϊου 2020,Βόλος

Προκήρυξη 3ου Κυπέλλου Ν.Ο.Β.Α. 2020,8-9-10 Μαϊου 2020,Βόλος

Προκήρυξη 8ων Αγώνων «ΝΑΟΥΣΑ 2020» 9-10-11-12 Ετών,28-29 Μαρτίου 2020,Δημοτικό Κολυμβητήριο Νάουσας

Προκήρυξη 8ων Αγώνων «ΝΑΟΥΣΑ 2020» 9-10-11-12 Ετών,28-29 Μαρτίου 2020,Δημοτικό Κολυμβητήριο Νάουσας

Προκήρυξη Ημερίδας Κολύμβησης Masters,Κυριακή 8 Μαρτίου 2020,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Προκήρυξη Ημερίδας Κολύμβησης Masters,Κυριακή 8 Μαρτίου 2020,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Προκήρυξη 50ου Διεθνούς Κολυμβητικού Διάπλου Τορωναίου Κόλπου,Σάββατο 18 Ιουλίου 2020,Νικήτη-Σιθωνία-Χαλκιδική

Προκήρυξη 50ου Διεθνούς Κολυμβητικού Διάπλου Τορωναίου Κόλπου,Σάββατο 18 Ιουλίου 2020,Νικήτη-Σιθωνία-Χαλκιδική

Προκήρυξη Ημερίδας Κολύμβησης Μεγάλων Αποστάσεων,Κυρική 19 Ιανουαρίου 2020,Κολυμβητήριο Νίκαιας

Προκήρυξη Ημερίδας Κολύμβησης Μεγάλων Αποστάσεων,Κυρική 19 Ιανουαρίου 2020,Κολυμβητήριο Νίκαιας

Προκήρυξη Γαλαγάλεια 2020,28-29 Μαρτίου 2020,Κολυμβητήριο Καρδίτσας

Προκήρυξη Γαλαγάλεια 2020,28-29 Μαρτίου 2020,Κολυμβητήριο Καρδίτσας

Προκήρυξη Ορφέας 2020,11-12 Ιανουαρίου 2020,Δημοτικό Κολυμβητήριο Αλεξανδρούπολης

Προκήρυξη Ορφέας 2020,11-12 Ιανουαρίου 2020,Δημοτικό Κολυμβητήριο Αλεξανδρούπολης

Προκήρυξη Κολυμβητικών Αγώνων «Απόστολος Παύλος 2020»,17-18-19 Ιανουαρίου 2020,Καβάλα

Προκήρυξη Κολυμβητικών Αγώνων «Απόστολος Παύλος 2020»,17-18-19 Ιανουαρίου 2020,Καβάλα

Προκήρυξη 10α ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ 2020,3-4-5 Ιανουαρίου 2020,Κλειστό Κολυμβητήριο Νέας Ιωνίας Βόλου

Προκήρυξη 10α ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ 2020,3-4-5 Ιανουαρίου 2020,Κλειστό Κολυμβητήριο Νέας Ιωνίας Βόλου

Προκήρυξη ΑΡΗΣΤΕΙΑ 2020,1-2 Φεβρουαρίου 2020,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Προκήρυξη ΑΡΗΣΤΕΙΑ 2020,1-2 Φεβρουαρίου 2020,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Προκήρυξη Acropolis Grand Prix,5-7 Ιουνίου 2020,Ο.Α.Κ.Α.

Προκήρυξη Acropolis Grand Prix,5-7 Ιουνίου 2020,Ο.Α.Κ.Α.

Προκήρυξη «6ο ΤΡΟΠΑΙΟ ΝΗΡΕΑ»,30 Νοεμβρίου-1 Δεκεμβρίου 2019,Ο.Α.Κ.Α.

Προκήρυξη «6ο ΤΡΟΠΑΙΟ ΝΗΡΕΑ»,30 Νοεμβρίου-1 Δεκεμβρίου 2019,Ο.Α.Κ.Α.

Προκήρυξη 10α Νικητήρεια,3-5 Ιανουαρίου 2020,Δημοτικό Κολυμβητήριο Ν. Ιωνίας Βόλου

Προκήρυξη 10α Νικητήρεια,3-4 Ιανουαρίου 2020,Δημοτικό Κολυμβητήριο Ν. Ιωνίας Βόλου

Προκήρυξη 22ων Κολυμβητικών Αγώνων Αγίας Βαρβάρας,7-8 Δεκεμβρίου 2019,Δημοτικό Κολυμβητήριο Δράμας

Προκήρυξη 22ων Κολυμβητικών Αγώνων Αγίας Βαρβάρας,7-8 Δεκεμβρίου 2019,Δημοτικό Κολυμβητήριο Δράμας

Προκήρυξη 27α Αλεξάνδρεια 2019,20-22 Δεκεμβρίου 2019,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Προκήρυξη 27α Αλεξάνδρεια 2019,20-22 Δεκεμβρίου 2019,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης