ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ WATER POLO ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 2017-18

Πηγή:www.koe.org.gr
Πραγματοποιήθηκαν σήμερα (1/12) στα γραφεία της ΚΟΕ, οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων υδατοσφαίρισης Παίδων και Μίνι Παίδων Οι Όμιλοι της Α? Φάσης αναλυτικά:
ΠΑΙΔΕΣ (2-4 Φεβρουαρίου, 60 ομάδες)
Α? ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΝΟ Καλαμάτας, ΝΟ Βουλιαγμένης, Νηρέας Γέρακα, ΑΕ Κερατσινίου, Υδραϊκός
Β? ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Ολυμπιακός, Απόλλων Σμύρνης, ΑΕ Χαϊδαρίου, ΑΝΟ Γλυφάδας, Τρίτων Αμαρουσίου
Γ? ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Παλαιό Φάληρο, Νηρέας Χαλανδρίου, ΣΚ Ροή, Ιωνικός Νίκαιας, Μίλων
Δ? ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΠΕΚΕ Βροντάδου, Παναθηναϊκός, Ηλυσιακός, ΓΣ Ηλιούπολης
Ε? ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΝΟ Σύρου, Πανιώνιος, Εθνικός Πειραιά, ΑΟ Πετρούπολης
ΣΤ? ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΝΟ Χίου, ΓΣ Περιστερίου, ΑΝΟ Αργυρούπολης, ΑΝΟ Μεταμόρφωσης
Α? ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: ΣΑΠΚ Νεάπολης, ΠΑΣ Φοίβος, ΟΦΘ, Ηρακλής
Β? ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: ΠΑΟΚ, ΕΑΤΕ Κολλεγίου, Άρης Θεσσαλονίκης, ΧΑΝΘ
ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ: ΝΟ Καβάλας, Πανσερραϊκός, ΜΓΣ Αλεξανδρούπολης, Νηρέας Ορεστιάδας
ΟΜΙΛΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: ΝΑΟ Κέρκυρας, ΚΕ Κοζάνης, Πύρρος Ιωαννίνων, Δελφίνια Πτολεμαϊδας
Α? ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ: ΝΟ Λάρισας, ΝΕ Λάρισας, ΝΕ Λαμίας, Νηρέας Λαμίας
Β? ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ: ΝΟ Χαλκίδας, ΟΕΑΝΑ Βόλου, ΟΥΚ Βόλου, Νίκη Βόλου
ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ: ΝΟ Αγίου Νικολάου, ΝΟ Ρεθύμνου, ΝΟ Χανίων, ΟΦΗ, ΑΟ Πλιτς Πλατς
ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ: ΝΟ Ιτέας, ΝΟ Πατρών, ΝΕ Πατρών, ΝΟ Ναυπλίου
Στην επόμενη φάση (30/3 ? 1/4), δεν προκρίνεται μόνο η τελευταία ομάδα κάθε Ομίλου.
ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ (16-18 Φεβρουαρίου, 57 ομάδες)
Α? ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΓΣ Περιστερίου, Παναθηναϊκός, ΑΕ Χαϊδαρίου, ΑΝΟ Αργυρούπολης
Β? ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΑΟ Πετρούπολης, Υδραϊκός, Νηρέας Γέρακα, ΣΚ Ροή
Γ? ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΑΟ Καστέλας, Μίλων, ΓΣ Ηλιούπολης, ΝΟ Χίου
Δ? ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΑΕ Κερατσινίου, Ολυμπιακός, Εθνικός Πειραιά, Πανιώνιος
Ε? ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Παλαιό Φάληρο, ΑΝΟ Γλυφάδας, Ηλυσιακός, ΝΟ Σύρου
ΣΤ? ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Νηρέας Χαλανδρίου, ΝΟ Βουλιαγμένης, Άρης Νίκαιας, ΠΕΚΕ Βροντάδου
Α? ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: Ηρακλής, ΣΑΠΚ Νεάπολης, ΕΑΤΕ Κολλεγίου, Άρης Θεσσαλονίκης
Β? ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: ΠΑΣ Φοίβος, ΧΑΝΘ, ΟΦΘ, ΠΑΟΚ
Γ? ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: Νηρέας Ορεστιάδας, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Πανσερραϊκός, ΝΟ Καβάλας
ΟΜΙΛΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: ΚΕ Κοζάνης, Πύρρος Ιωαννίνων, Δελφίνια Πτολεμαϊδας, ΝΑΟ Κέρκυρας
Α? ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ: ΝΟ Ιτέας, Νίκη Βόλου, ΟΥΚ Βόλου, ΟΕΑΝΑ Βόλου
Β? ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ: Μακεδονικός, Νηρέας Λαμίας, ΝΕ Λάρισας, ΝΟ Λάρισας
ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ: ΝΟ Αγίου Νικολάου, ΝΟ Ρεθύμνου, ΝΟ Χανίων, ΟΦΗ, ΑΟ Πλιτς Πλατς
ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ: ΝΕ Πατρών, ΝΟ Πατρών, ΝΟ Καλαμάτας, ΝΟ Ναυπλίου
Στην επόμενη φάση (4-6 Μαϊου), δεν προκρίνεται μόνο η τελευταία ομάδα κάθε Ομίλου