Πρόγραμμα 4ης Αγωνιστικής Α1 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών 2020-21

Με την 4η αγωνιστική συνεχίζεται το Σάββατο (24/10) το 35ο πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Α1 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών.

*Εθνικό Χανίων 14.00 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

(Ηλίας Δαμιανάκης, Μανώλης Καζούλης)

Παρατηρητής: Νίκος Σταυρόπουλος

*Δημοτικό Αλίμου 14.30 ΥΔΡΑΪΚΟΣ – ΝΟ ΧΙΟΥ

(Γιώργος Κραβαρίτης, Μαρία Δασκαλοπούλου)

Παρατηρητής: Χρήστος Τσαρουχάς

*Ποσειδώνιο 14.30 ΠΑΟΚ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

(Μιχάλης Μπιράκης, Γιώργος Πολυχρονόπουλος)

Παρατηρητής: Άλκης Καρούλης

*Εθνικό Πειραιά 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

(Γιώργος Καραβαρίτης, Μαρία Δασκαλοπούλου)

Παρατηρητής: Πάρης Χασεκίογλου

*”Αντώνης Δημητρόπουλος”, 17.00 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

(Χρήστος Κουρτίδης, Αλέξανδρος Χατζηγούλας)

Παρατηρητής: Νίκος Βασιλείου

*Δημοτικό Νέας Σμύρνης 18.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

(Μανώλης Παϊρακταρίδης, Ναταλία Μαρκοπούλου)

Παρατηρητής: Χρήστος Τσαρουχάς

Απευθείας τηλεοπτική μετάδοση από το Κανάλι της ΚΟΕ στο Youtube

*Δημοτικό Γουδή 19.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕΚ

(Ανδρέας Κατσώνης, Γιώργος Στεφανάκης)

Παρατηρητής: Νίκος Βασιλείου

Οι αγώνες διεξάγονται χωρίς θεατές και σύμφωνα με το σχετικό Υγειονομικό Πρωτόκολλο που έχει εγκριθεί από την ΓΓΑ.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Ομάδες               Αγ. Νίκ. Ισ. Ήττ. Τέρμ. Β.

1.ΝΟ ΒΟΥΛ / ΝΗΣ 3    3      0    0     34-21  9

-.ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3    3      0    0     26-21 9

-.ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ       3     3      0    0     24-19 9

4.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ    3     2      0    1     38-21 6

……………………………………………………………………………………….

-.ΥΔΡΑΪΚΟΣ         3     2      0    1     35-20 6

-.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.   3     2      0    1     39-25 6

…………………………………………………………………………………………..

7.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ       3     1      0   2     33-28 3

-.ΠΑΟΚ                3      1      0   2    32-31 3

-.ΕΘΝΙΚΟΣ           3      1      0   2    30-33 3

-.ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  3      1      0   2    25-29 3

-.ΝΟ ΧΙΟΥ            3      1      0    2    19-32 3

12.ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 3     0      1    2    24-31 1

-.ΑΕΚ                   3      0      1    2    20-42 1

14.ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ      3      0      0    3   23-49 0

Επόμενη αγωνιστική (31/10): ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ, ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΥΔΡΑΪΚΟΣ, ΝΟ ΧΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ, ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΟΚ, ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ, ΑΕΚ – ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ, ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΣΚΟΡΕΡ

12 Γούνας (ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ), 10 Στίβενσον (ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ), 9 Ραντόγεβιτς (ΠΑΟΚ), Φώσκολος (ΥΔΡΑΪΚΟΣ), Χονδροκούκης (ΕΘΝΙΚΟΣ), 8 Δήμου Δ. (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ), Μπογκντάνοβιτς (ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ), 7 Γενηδουνιάς (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ), Λιαπάκης (ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ), Παπάκος (ΠΑΟΚ), Παπασηφάκης (ΥΔΡΑΪΚΟΣ)