ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 5ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ 20ΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ WATER POLO ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2017-18

Πηγή:www.koe.org.gr
Με πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα συνεχίζεται αύριο (15/11) το πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Α1 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών. Η 5η αγωνιστική της Α? Φάσης:
Α? ΟΜΙΛΟΣ
Κολ. Εθνικό Πειραιά       19.15     ΕΘΝΙΚΟΣ ? ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
                                                      (Λοϊζίδης, Ποσποτίκης)
Κολ. ΑΝΟΓ          19.30     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ? ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
                                         (Κωνσταντινίδης, Κόκκινος)
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ            4              4              0              0              68-19     12
2.ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ    4              3              0              1              56-27     9
3.ΕΘΝΙΚΟΣ                   4              1              0              3              25-68     3
4.ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ          4              0              0              4              21-56     0
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (18/11): Ολυμπιακός ? ΝΟ Βουλιαγμένης, ΑΝΟ Γλυφάδας – Εθνικός
ΣΚΟΡΕΡ
14           Ασημάκη            ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
13           Χυδηριώτη         ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
9              Ξενάκη             ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
9              Κούλχαας          ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
8              Πρωτοπαπά       ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
Β? ΟΜΙΛΟΣ
Κολ. Ηρακλείου                                16.00     ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ? ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
                                                                      (Χατζηαναστασίου, Μπουδραμής)
Κολ. «Αντ. Πεπανός»     19.00     ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ ?ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
                                                       (Δαμιανάκης, Μιχαηλίδης)
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1.ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                 4              4              0              0              44-30     12
2.ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ             4              3              0              1              48-36     9
3.ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.               4              1              0              3              36-42     3
4.ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ.             4              0              0              4              30-50     0
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (18/11): Νηρέας Χαλανδρίου ? Τρίτων Αμαρουσίου, ΝΟ Ρεθύμνου ? ΝΕ Πατρών
ΣΚΟΡΕΡ
14           Καρυπίδου Ηρ. ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
13           Σελετοπούλου  ΤΡΙΤΩΝ
10           Δούλη             ΝΗΡΕΑΣ
10           Τριχά              ΝΗΡΕΑΣ
9             Καρυπίδου Μ.  ΝΟ ΡΕΘΜΥΝΟΥ