Ετικέτα: Κ.Ο.Ε.

Προκήρυξη και Πρόγραμμα Τελικής Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Κορασίδων (γενν. 2005) 2020

Προκήρυξη και Πρόγραμμα Τελικής Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Κορασίδων (γενν. 2005) 2020

Τελικά Αποτελέσματα Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Κατηγοριών 2020

ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΟΜΑΔΙΚΑ ΚΑΤΗΟΓΟΡΙΩΝ ΑΤΟΜΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΜΑΔΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΤΟΜΙΚΑ

Αποτελέσματα Α’ Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Κορασίδων (γενν. 2005) 2020

Με αγώνες σε δύο από τους τέσσερις Ομίλους, άνοιξε το βράδυ της Παρασκευής (24/7) η αυλαία της Α’ φάσης του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Κορασίδων. Στους άλλους δύο Ομίλους τα παιχνίδια είναι προγραμματισμένα από αύριο Σάββατο (25/7). Τα αποτελέσματα της πρεμιέρας: Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Περιστερίου): ΑΝΟ Γλυφάδας – ΓΣ Περιστερίου 21-7, ΝΟRead More

Εκκίνηση του Ενοποιημένου Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Κατηγοριών 2020

Πρεμιέρα αύριο (24/7), στο Ηράκλειο Κρήτης, του ενοποιημένου Πανελλήνιου πρωταθλήματος κολύμβησης Αναπτυξιακών Κατηγοριών (Έφηβοι / Νεάνιδες, Παίδες / Κορασίδες, Παμπαίδες . Παγκορασίδες Α’, Β’), που λόγω των ειδικών συνθηκών με τον κορωνοϊό covid – 19 φέτος, θα διεξαχθεί σε επτά (7) κατά τόπους Περιφέρειες. Οι συμμετοχές ανά Περιφέρεια: *ΚΡΗΤΗ (Εθνικό Κολυμβητήριο Ηρακλείου),Read More

Starting Lists Ατομικών Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Π.Ε.Κ.ΚΔ.Μ.,25-29 Ιουλίου 2020,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Starting Lists Ατομικών Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Π.Ε.Κ.ΚΔ.Μ.,25-29 Ιουλίου 2020,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Starting Lists Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Αττικής,25-29 Ιουλίου 2020,Ο.Α.Κ.Α.

Starting Lists Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Αττικής,25-29 Ιουλίου 2020,Ο.Α.Κ.Α.

Starting Lists Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Πελοποννήσου,25-26 Ιουλίου 2020,Πάτρα

Starting Lists Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Πελοποννήσου,25-26 Ιουλίου 2020,Πάτρα Συμμετοχές Ομαδικών Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Πελοποννήσου,25-26 Ιουλίου 2020,Πάτρα Συμμετοχές Ατομικών Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Πελοποννήσου,25-26 Ιουλίου 2020,Πάτρα

Starting Lists Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Ηπείρου,25-26 Ιουλίου 2020,Ιωάννινα

Starting Lists Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Ηπείρου,25-26 Ιουλίου 2020,Ιωάννινα Συμμετοχές Ομαδικών Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Ηπείρου,25-26 Ιουλίου 2020,Ιωάννινα Συμμετοχές Ατομικών Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Ηπείρου,25-26 Ιουλίου 2020,Ιωάννινα

Starting Lists Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Θεσσαλίας ,25-26 Ιουλίου 2020,Λάρισα

Starting Lists Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Θεσσαλίας ,25-26 Ιουλίου 2020,Λάρισα 1Συμμετοχές Ομαδικών Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Θεσσαλίας ,25-26 Ιουλίου 2020,Λάρισα Συμμετοχές Ατομικών Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Θεσσαλίας ,25-26 Ιουλίου 2020,Λάρισα

Starting Lists Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης,25-26 Ιουλίου 2020,Αλεξανδρούπολη-Καβάλα

Starting Lists Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης,25-26 Ιουλίου 2020,Αλεξανδρούπολη-Καβάλα Συμμετοχές Ομαδικών Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης,25-26 Ιουλίου 2020,Αλεξανδρούπολη-Καβάλα Συμμετοχές Ατομικών Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης,25-26 Ιουλίου 2020,Αλεξανδρούπολη-Καβάλα

Starting Lists Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Κρήτης και Ρόδου,25-29 Ιουλίου 2020,Ηράκλειο

Starting Lists Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Κρήτης και Ρόδου,25-29 Ιουλίου 2020,Ηράκλειο Συμμετοχές Ομαδικών Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Κρήτης και Ρόδου,25-29 Ιουλίου 2020,Ηράκλειο Συμμετοχές Ατομικών Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Κρήτης και Ρόδου,25-29 Ιουλίου 2020,Ηράκλειο

Συμμετοχές Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Π.Ε.Κ.ΚΔ.Μ.,25-29 Ιουλίου 2020,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Συμμετοχές Ομαδικών Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Π.Ε.Κ.ΚΔ.Μ.,25-29 Ιουλίου 2020,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης Συμμετοχές Ατομικών Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Π.Ε.Κ.ΚΔ.Μ.,25-29 Ιουλίου 2020,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Προκήρυξη και Πρόγραμμα Α’ Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Κορασίδων (γενν. 2005) 2020

Προκήρυξη Πρόγραμμα Α’ Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Κορασίδων (γενν. 2005) 2020 Με τη συμμετοχή 14 ομάδων, σε 4 Ομίλους, διεξάγεται το τριήμερο 24-26 Ιουλίου, η προκριματική φάση του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Κορασίδων (γενν. 2005). Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Δημοτικό Ιλίσιο): Νηρέας Χαλανδρίου, Εθνικός Πειραιά, ΝΕ Πατρών, Ηλυσιακός Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Δημοτικά Περιστερίου,Read More

Οδηγίες Διεξαγωγής Ενοποιημένου Πρωταθλήματος Κολύμβησης 2020

Οδηγίες Διεξαγωγής Ενοποιημένου Πρωταθλήματος Κολυμβησης 2020

Πρόγραμμα Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Κρήτης και Ρόδου,25-29 Ιουλίου 2020,Ηράκλειο

Πρόγραμμα Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Κρήτης και Ρόδου,25-29 Ιουλίου 2020,Ηράκλειο

Πρόγραμμα και Διευκρινήσεις Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης,25-26 Ιουλίου 2020,Αλεξανδρούπολη-Καβάλα

Πρόγραμμα Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης,25-26 Ιουλίου 2020,Αλεξανδρούπολη-Καβάλα Σχετικά με το “θόρυβο” για την διεξαγωγή του Πανελλήνιου πρωταθλήματος Κολύμβησης Κατηγοριών (Παμπαίδες / Παγκορασίδες, Παίδες / Κορασίδες & Έφηβοι / Νεάνιδες), στην Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας & Θράκης στις 25 και 26 Ιουλίου, η ΚΟΕ αποκαθιστά την αλήθεια με βάσηRead More

Πρόγραμμα Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Θεσσαλίας-Ηπείρου-Πελοποννήσου,25-26 Ιουλίου 2020,Λάρισα-Ιωάννινα-Πάτρα

Πρόγραμμα Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κολύμβησης Θεσσαλίας-Ηπείρου-Πελοποννήσου,25-26 Ιουλίου 2020,Λάρισα-Ιωάννινα-Πάτρα

300 αναπληρωτές θα προσληφθούν για το μάθημα της κολύμβησης μέσω ΕΣΠΑ

Εγκρίθηκε από την υπουργό Παιδείας  Νίκη Κεραμέως και την αρμόδια υφυπουργό  Σοφία Ζαχαράκη η εισήγηση της αρμόδιας Διεύθυνσης Φυσικής Αγωγής του Υ.ΠΑΙ.Θ, για την κάλυψη τριακοσίων (300) θέσεων καθηγητών ΠΕ 11 Φυσικής Αγωγής, οι οποίοι πρόκειται να απασχοληθούν ως αναπληρωτές ή ωρομίσθιοι για τη διδασκαλία του αντικειμένου της κολύμβησης στοRead More

Ο αγωνιστικός προγραμματισμός και οι προκηρύξεις των Πανελλήνιων Πρωταθλημάτων Κολύμβησης 2020

Τον προγραμματισμό για τα Πανελλήνια πρωταθλήματα κολύμβησης ανακοινώνει η ΚΟΕ, αποστέλλοντας ήδη στα σωματεία τα σχετικά Πρωτόκολλα διεξαγωγής τους. Σύμφωνα με αυτό, τα Πανελλήνια πρωταθλήματα θα διεξαχθούν σε μορφή τελικών σειρών στις επτά (7) Περιφέρειες για τις Αναπτυαξιακές Κατηγορίες, ενώ το Εθνικό Πρωτάθλημα θα διεξαχθεί ταυτόχρονα, σε Νότο (Αθήνα) καιRead More

Οι προτάσεις της Κ.Ο.Ε. για τις ομαδικές προπονήσεις και αίτημα για τα προαγωνιστικά

Τις προτάσεις της για τις ομαδικές προπονήσεις και τις προπονήσεις επαφής, στα αθλήματα της Υδατοσφαίρισης και της Καλλιτεχνικής (Συγχρονισμένης) κολύμβησης, απέστειλε στον γγΑ Γιώργο Μαυρωτά, η ΚΟΕ. Όπως τονίζει στην επιστολή της η ΚΟΕ, πέρα από τα μέτρα που προτείνονται, ισχύουν και εκείνα που έχουν ήδη γνωστοποιηθεί με το ΥγειονομικόRead More

Πίνακας διαγραφέντων σωματείων από τα μητρώα της Κ.Ο.Ε.

Πίνακας διαγραφέντων σωματείων από τα μητρώα της Κ.Ο.Ε.

Η ειδική προκήρυξη για το Πανελλήνιο πρωτάθλημα κατηγοριών 2020 στη τεχνική κολύμβηση

Ειδική προκήρυξη για το Πανελλήνιο πρωτάθλημα κατηγοριών 2020 τεχνικής κολύμβησης Την Ειδική προκήρυξη για το Πανελλήνιο πρωτάθλημα Κατηγοριών 2020, καθώς επίσης και τα νέα δεδομένα με τις Προεθνικές ομάδες στην Τεχνική κολύμβηση, όπως αυτά διαμορφώνονται λόγω του κορονοϊού covid – 19, γνωστοποίησε στα σωματεία η ΚΟΕ. Σύμφωνα με αυτή, οι ημερομηνίες γιαRead More

Αποτελέσματα Χειμερινών Αγώνων Βόρειας Ελλάδας,7-8-9 Φεβρουαρίου 2020,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Αποτελέσματα Χειμερινών Αγώνων Βόρειας Ελλάδας,7-8-9 Φεβρουαρίου 2020,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Συμμετοχές Χειμερινών Αγώνων Βόρειας Ελλάδας,7-8-9 Φεβρουαρίου 2020,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Αριθμητικές Συμμετοχές Χειμερινών Αγώνων Βόρειας Ελλάδας,7-8-9 Φεβρουαρίου 2020,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης Συμμετοχές ανά Σωματείο Χειμερινών Αγώνων Βόρειας Ελλάδας,7-8-9 Φεβρουαρίου 2020,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης Συμμετοχές ανά Αγώνισμα Χειμερινών Αγώνων Βόρειας Ελλάδας,7-8-9 Φεβρουαρίου 2020,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Αποτελέσματα Χειμερινών αγώνων Καλλιτεχνικής κολύμβησης Κορασίδων Α’ και Ημερίδας Αστεριών,1-2 Φεβρουαρίου 2020,Εθνικό κολυμβητήριο Πειραιά

Οι πρώτοι Χειμερινοί Αγώνες στην Καλλιτεχνική Κολύμβηση ολοκληρώθηκαν την Κυριακή (2/2), στην κατηγορία των Κορασίδων Α’, με πολύ μεγάλη συμμετοχή αθλητριών, με τον ΑΝΟ Μεταμόρφωσης να κατακτά το χρυσό μετάλλιο τόσο στο Ντουέτο, όσο και στο Ομαδικό. Στον τελικό του Ντουέτο, η Γεωργία Ζώταλη με τη Βασιλική Μολώζη του ΑΝΟRead More

Προκήρυξη «Διεθνής Αγώνας – 6ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης Masters 25+»,12-13-14 Ιουνίου 2020,Σύρος

Προκήρυξη «Διεθνής Αγώνας – 6ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης Masters 25+»,12-13-14 Ιουνίου 2020,Σύρος dilosi-simetoxis Ipeuthini-Dilosi-Igias Oliki-diagrafi-agonon Epimerous-diagrafes Dilosi-omadikon-athlimaton

Συμμετοχές Χειμερινών αγώνων Καλλιτεχνικής κολύμβησης Κορασίδων Α’ και Ημερίδας Αστεριών,1-2 Φεβρουαρίου 2020,Εθνικό κολυμβητήριο Πειραιά

Συμμετοχές Ημερίδας Αστεριών Καλλιτεχνικής κολύμβησης,1-2 Φεβρουαρίου 2020,Εθνικό κολυμβητήριο Πειραιά Συμμετοχές Χειμερινών αγώνων Καλλιτεχνικής κολύμβησης Κορασίδων Α’,1-2 Φεβρουαρίου 2020,Εθνικό κολυμβητήριο Πειραιά Πρεμιέρα των Χειμερινών αγώνων στην Καλλιτεχνική κολύμβηση, με την κατηγορία των Κορασίδων Α’, το Σαββατοκύριακο (1-2/2) στο Εθνικό κολυμβητήριο Πειραιά και με τη συμμετοχή 185 αθλητριών από 18 Σωματεία. ΠαράλληλαRead More

Αποτελέσματα Ημερίδας Ορίων και Προαγωνιστικών Ανατολικής Στερεάς και Ευβοιας,Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2020,Χαλκίδα

Αποτελέσματα Ημερίδας Ορίων Ανατολικής Στερεάς και Ευβοιας,Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2020,Χαλκίδα Αποτελέσματα Ημερίδας Προαγωνιστικών Ανατολικής Στερεάς και Ευβοιας,Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2020,Χαλκίδα

Αποτελέσματα Ημερίδας Ορίων,Προαγωνιστικών και Τεχνικής Κολύμβησης,17-18 Ιανουαρίου 2020,Χίος

Αποτελέσματα Προαγωνιστικών Ημερίδας Τεχνικής Κολύμβησης,17-18 Ιανουαρίου 2020,Χίος Αποτελέσματα Ημερίδας Τεχνικής Κολύμβησης,17-18 Ιανουαρίου 2020,Χίος Αποτελέσματα Ημερίδας Προαγωνιστικών,17-18 Ιανουαρίου 2020,Χίος Αποτελέσματα Ημερίδας Ορίων,17-18 Ιανουαρίου 2020,Χίος

Συμμετοχές Ημερίδας Ορίων και Προαγωνιστικών Ανατολικής Στερεάς και Ευβοιας,Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2020,Χαλκίδα

Συμμετοχές Ημερίδας Ορίων Ανατολικής Στερεάς και Ευβοιας,Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2020,Χαλκίδα Συμμετοχές Ημερίδας Προαγωνιστικών Ανατολικής Στερεάς και Ευβοιας,Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2020,Χαλκίδα

Αποτελέσματα Ημερίδας Αγωνιστικών και Προαγωνιστικών Ν.Ο.Χίου,Σάββατο 30 Νοεμβρίου 2019,Χίος

Αποτελέσματα Ημερίδας Προγωνιστικών Ν.Ο.Χίου,Σάββατο 30 Νοεμβρίου 2019,Χίος Αποτελέσματα Ημερίδας Αγωνιστικών Ν.Ο.Χίου,Σάββατο 30 Νοεμβρίου 2019,Χίος

Αποτελέσματα ΙΙ Μεσογειακών Παράκτιων Αγώνων 2019,25-31 Αυγούστου 2019,Πάτρα

Πρόκριση στους τελικούς για όλους τους Έλληνες αθλητές Η πρώτη ημέρα (26/8) στους Παράκτιους Μεσογειακούς Αγώνες, που διοργανώνονται στην Πάτρα, ξεκίνησε με τον καλύτερο τρόπο για την Ελληνική αποστολή στην Τεχνική κολύμβηση, καθώς και οι 8 αθλητές που συμμετείχαν στα προκριματικά πήραν το εισιτήριο για τους απογευματινούς τελικούς, ενώ έχουνRead More

Η Ελληνική Αποστολή για τους ΙΙ Μεσογειακούς Παράκτιους Αγώνες 2019,25-31 Αυγούστου 2019,Πάτρα

Με 18 αθλητές και αθλήτριες θα λάβει μέρος η Ελλάδα στους Παράκτιους Μεσογειακούς Αγώνες, που διοργανώνονται στην Πάτρα (25-31/8), στην Τεχνική κολύμβηση και την ανοικτή θάλασσα. Η αποστολή της Τεχνικής Κολύμβησης αποτελείται από 12 αθλητές και είναι οι εξής: Αναστάσιος Μυλωνάκης (50μ άπνοια, 100μ, 200μ, 4Χ100μ επιφάνειας mixed), Ιωάννης ΠιπινιάςRead More

Αποτελέσματα Τελικής Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Μίνι Κορασίδων (γενν. 2006) 2019

Άνοιξε το βράδυ της Πέμπτης (18/7) η αυλαία του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Μίνι Κορασίδων, στο κολυμβητήριο Χαϊδαρίου, με αγώνες της 1ης αγωνιστικής και στους δύο Ομίλους. Τα αποτελέσματα: Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Χαϊδαρίου): Εθνικός Πειραιά – ΓΣ Ηλιούπολης 13-2, Πανιώνιος – Ολυμπιακός 9-4, ρεπό ο ΝΟ Χανίων. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Χαϊδαρίου): ΝΟRead More

Προκήρυξη και Πρόγραμμα Τελικής Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Μίνι Κορασίδων (γενν. 2006) 2019

Προκήρυξη και Πρόγραμμα Τελικής Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Μίνι Κορασίδων (γενν. 2006) 2019 Στο Δημοτικό κολυμβητήριο Χαϊδαρίου διεξάγεται (18-21 Ιουλίου) η Τελική φάση του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Μίνι Κορασίδων (γενν. 2006), με τη συμμετοχή 10 ομάδων. Α’ ΟΜΙΛΟΣ: ΝΟ Χανίων, Πανιώνιος, Εθνικός, ΓΣ Ηλιούπολης, Ολυμπιακός Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΕΑΤΕ Κολλεγίου, ΑΝΟ Γλυφάδας, ΝΟ Ρεθύμνου,Read More

Αποτελέσματα 5ου Πανελληνίου Πρωταθλήματος MASTERS,14-16 Ιουνίου 2019,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Αποτελέσματα 5ου Πανελληνίου Πρωταθλήματος MASTERS,14-16 Ιουνίου 2019,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Συμμετοχές 5ου Πανελληνίου Πρωταθλήματος MASTERS,14-16 Ιουνίου 2019,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Συμμετοχές 5ου Πανελληνίου Πρωταθλήματος MASTERS,14-16 Ιουνίου 2019,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης Στο Ποσειδώνιο κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης διεξάγεται το ερχόμενο τριήμερο (14-16 Ιουνίου) το Πανελλήνιο πρωτάθλημα Masters στην καολύμβηση, με τη συμμετοχή 407 βετεράνων κολυμβητών/τριών από 78 σωματεία.

Προκήρυξη και Πρόγραμμα Τελικής Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Παίδων 2019

Προκήρυξη και Πρόγραμμα Τελικής Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Παίδων 2019

Αποτελέσματα Θερινής Ημερίδας Ορίων,3-4-5 Μαϊου 2019,Ιλίσιο Κολυμβητήριο

Αποτελέσματα Θερινής Ημερίδας Ορίων,3-4-5 Μαϊου 2019,Ιλίσιο Κολυμβητήριο

Αποτελέσματα Γ’ Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Παίδων 2019

Άρχισαν το βράδυ της Παρασκευής (3/5) οι αγώνες της Γ’ φάσης του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Παίδων και στους πέντε Ομίλους. Αναλυτικά τα αποτελέσματα της πρεμιέρας την Παρασκευή: Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Γέρακα): Πανιώνιος – ΓΣ Περιστερίου 14-6, Νηρέας Γέρακα – ΝΟ Βουλιαγμένης 3-17. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κολυμβητήριο Παλαιού Φαλήρου): ΝΟ Ρεθύμνου – ΥδραϊκόςRead More

Αποτελέσματα Θερινής Ημερίδας Ορίων,4-5 Μαϊου 2019,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Αποτελέσματα Θερινής Ημερίδας Ορίων,4-5 Μαϊου 2019,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Συμμετοχές Θερινής Ημερίδας Ορίων,3-4-5 Μαϊου 2019,Ιλίσιο Κολυμβητήριο

Συμμετοχές Θερινής Ημερίδας Ορίων,3-4-5 Μαϊου 2019,Ιλίσιο Κολυμβητήριο

Συμμετοχές ανά Αγώνισμα Θερινής Ημερίδας Ορίων,4-5 Μαϊου 2019,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Συμμετοχές ανά Σωματείο Θερινής Ημερίδας Ορίων,4-5 Μαϊου 2019,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης Συμμετοχές ανά Αγώνισμα Θερινής Ημερίδας Ορίων,4-5 Μαϊου 2019,Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης

Προκήρυξη και Πρόγραμμα Γ’ Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Παίδων 2019

Προκήρυξη και Πρόγραμμα Γ’ Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Παίδων 2019 Οι αγώνες της Γ’ Φάσης του Παιδικού πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης (γενν. 2004) διεξάγονται το ερχόμενο τριήμερο (3-5 Μαϊου) σε 5 συνολικά Ομίλους. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Δημοτικό Γέρακα): ΝΟ Χανίων, Νηρέας Γέρακα, Πανιώνιος, ΓΣ Περιστερίου, ΝΟ Βουλιαγμένης Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Δημοτικό Παλαιού Φαλήρου):Read More

Αποτελέσματα Ημερίδας Αγωνιστικών και Προαγωνιστικών Ν.Ο.Χίου,19-20 Απριλίου 2019,Χίος

Αποτελέσματα Ημερίδας Αγωνιστικών και Προαγωνιστικών Ν.Ο.Χίου,19-20 Απριλίου 2019,Χίος

Αποτελέσματα Τελικής Φάσης Πρωταθλήματος Water Polo Νέων Ανδρών 2019

Ξεκίνησαν την Πέμπτη (18/4) το βράδυ οι αγώνες στους δύο Ομίλους της Τελικής φάσης του πρωταθλήματος Νέων Ανδρών στα κολυμβητήρια Παλαιού Φαλήρου και Χαϊδαρίου. Οι αγώνες των Ομίλων θα συνεχιστούν την Παρασκευή (19/4) και θα ολοκληρωθούν το Σάββατο (20/4), οπότε και θα αναδειχθούν οι ομάδες που θα παίξουν στους ημιτελικούςRead More

Η Κλήρωση και το Πρόγραμμα της Γ’ Φάσης του Πρωταθλήματος Water Polo Παίδων 2019

Πραγματοποιήθηκε σήμερα (17/4) στα γραφεία της ΚΟΕ, η κλήρωση των αγώνων της Γ’ φάσης του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Παίδων (3-5 Μαϊου). Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΝΟ Χανίων, Νηρέας Γέρακα, Πανιώνιος, ΓΣ Περιστερίου, ΝΟ Βουλιαγμένης Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΝΟ Χίου, ΑΟ Παλαιού Φαλήρου, ΝΟ Ρεθύμνου, Υδραϊκός, ΣΚ Ροή ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ: Ολυμπιακός, Νηρέας Χαλανδρίου, ΝΟ Ναυπλίου, ΝΟRead More

Αποτελέσματα Διασυλλογικής Ημερίδας Αγωνιστικών,13-14 Απριλίου 2019,Ηράκλειο

Αποτελέσματα Διασυλλογικής Ημερίδας Αγωνιστικών,13-14 Απριλίου 2019,Ηράκλειο

Αποτελέσματα Ημερίδας Τεχνικής Κολύμβησης,Κυριακή 14 Απριλίου,Χαϊδάρι

Αποτελέσματα Ημερίδας Τεχνικής Κολύμβησης,Κυριακή 14 Απριλίου,Χαϊδάρι

Συμμετοχές Ημερίδας Τεχνικής Κολύμβησης,Κυριακή 14 Απριλίου,Χαϊδάρι

Συμμετοχές Ημερίδας Τεχνικής Κολύμβησης,Κυριακή 14 Απριλίου,Χαϊδάρι Οι τελευταίες ημερίδες ορίων πριν το Εθνικό πρωταθλημα στα Γιάννενα (3-5 Μαϊου), διεξάγονται την Κυριακή (14 Απριλίου), για την Τεχνική κολύμβηση, σε Χαϊδάρι και Αλεξανδρούπολη. Στο Δημοτικό κολυμβητήριο Χαϊδαρίου (09.10 η έναρξη των αγώνων), μετέχουν 168 κολυμβητές / τριες από 8 σωματεία της νότιαςRead More